Pāriet uz galveno saturu

Aprikožu eļļa

Būtu žēl to izmantot tikai ēst gatavošanai. Aprikožu eļļa ir lieliski piemērota ādas, ķermeņa un matu kopšanai un ir īpaši efektīva ādai ar tendenci uz akni. Izmēģiniet aprikožu eļļas spēku jau šodien!

 

Aprikožu eļļa matu kopšanai

Aprikožu kauliņu eļļa nomierina sakairinātu ādu, arī galvas ādu, kā arī atdzīvina sausus un lūstošus matus. Ik pa laikam palutinot savus matus ar aprikožu eļļu, drīz iegūsiet veselīgus un mirdzošus matus.

Aprikožu eļļa ādas kopšanai

Aprikožu eļļa ir piemērota visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgu ādu un bērnu ādu. Tās atjaunojošā un antioksidantu iedarbība labi iedarbojas uz akni un ekzēmu. Eļļa var palīdzēt pret ādas novecošanos — regulāra lietošana samazina krunciņas un ādas novecošanās pazīmes.

Aprikožu eļļa ķermeņa kopšanai

Aprikožu eļļa ir glābiņš sausai, saplaisājušai un saules sakairinātai ādai. Tā satur E vitamīnu un A vitamīnu, kas baro un atjauno ādu. Jums patiks, cik ātri šī eļļa uzsūcas un ka tā neatstāj taukainu kārtiņu.

Notino.lv piedāvā aprikožu eļļas no Renovality, Saloos un citiem zīmoliem par lieliskām cenām. Atrodiet labāko jau šodien.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu