Pāriet uz galveno saturu

4 dažādi iepakojumi: kungi, mēs jums sagatavojām lielisku ceļojumu špikeri!

5.02.2024.

Notino

Lasīšana 5 minūtēm

Jums patīk ceļot, taču mantu kravāšana sagādā neērtības. Gandrīz vienmēr kaut ko aizmirstat. Vai vēlaties izbaudīt ceļojumus ar visu, kas jums ir nepieciešams? Esam sagatavojuši četras ceļojumu somas, lai jums kādā no nākamajiem ceļojumiem nekā netrūktu.

Esam sagatavojuši jums bagāžu komandējumam, komandas saliedēšanās pasākumam, romantiskai nedēļas nogalei un ceļojumam uz kalniem draugu lokā. Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, pat ja tikai dodaties uz sporta zāli pēc darba, pārliecinieties, ka viss nepieciešamais ir jau sagatavots jūsu mieram un ērtībām

1. Soma smagam treniņam sporta zālē

Sākumā veiksim šāda veida iesildīšanos – sakrāmēsim mantas sporta zālei. Tas būs vienkārši, jo tur jūs visdrīzāk nepaliekat pa nakti.... Visa pamatā ir dvielis, sporta drēbes un apavi. Paņemiet līdzi arī pudeli ar ūdeni vai šeikeri, kurā jūs varat uzreiz pēc treniņa samaisīt proteīna dzērienu un izdzert to vēl sporta zālē, bārā, vai arī mājupceļā. 

Ja jūs vingrojat no rīta pirms darba un jums vēl priekšā gara diena, ielieciet somā arī kaut ko uzkožamu. Daudz vietas jūsu somā neaizņems proteīna batoniņš vai paciņa ar kaltētu gaļu. Abi lieliski garšo, un, galvenais, ilgstoši saglabā sāta sajūtu.

Lai jūs sporta zālē parādītu maksimālu sniegumu, neaizmirstiet arī par austiņām. Sastādiet mobilajā telefonā dziesmu izlasi kārtīgam treniņam fitnesa zālē. Ar īsto mūziku, jums smago svaru celšana sanāks vieglāk. 

Pēc treniņa jūs obligāti gaida duša, tāpēc arī paņemiet savu iecienītāko dušas želeju. Nevajadzētu izpalikt arī cietajam dezodorantam vai pretsviedru līdzeklim. Dodoties prom no sporta zāles, jums ir jāsmaržo. Bez ierunām.

Kā nedrīkst trūkt sporta zālē

2. Čemodāns komandējumam

Jums priekšā vairāku dienu komandējums vai krāmējat mantas komandas saliedēšanas pasākumam? Papildus savai profesijai atbilstošam apģērbam pievērsiet uzmanību arī saviem kopšanas līdzekļiem. Neaizmirstiet par zobu birsti un zobu pastu, jo svaiga elpa ir svarīga. Neaizmirstiet arī smaržas vai tualetes ūdeni (ne tikai tāpēc, lai kolēģes no jums juktu prātā). 

Ja pavadīsiet vairākas dienas priekšnieku vidū un vēlaties atstāt labu iespaidu, labāk paņemiet līdzi skuvekli vai bārdas trimmeri un kosmētiku pēc skūšanās. Kopta un gluda seja atstās labu iespaidu uz priekšniekiem. 

P.S.: Ja darba komandējumā vedat kādu ar mašīnu, jāsmaržo būtu ne tikai jums, bet arī jūsu mašīnai, tāpēc iegādājieties patīkamu un neuzkrītošu aromātu. Pirms satiksiet kolēģus, neaizmirstiet arī nedaudz sakārtot savu automašīnu. Jūs jau to zināt.

Ko jūs izbaudīsiet darba komandējumā

3. Rokas bagāža nedēļas nogalei Eiropā

Vai jūsu otrā pusīte nevar vien sagaidīt, kad varēs pavadīt dažas dienas kopā ar jums Romā, Parīzē, Barselonā vai citā slavenā metropolē? Tad jums ir jāzina, ko tādā romantiskā ceļojumā nedrīkst aizmirst mājās. 

Papildus ierastajai ceļojumu kosmētikai, apģērbam un apakšveļai mēģiniet pārsteigt viņu ar rūpīgi izvēlētu erotisku dāvanu. Beidzot izbaudiet laiku, veltītu sev. Izbaudiet patīkamus brīžus, iepazīstot arī viens otru tuvāk.

Jūs varat radīt ideālu atmosfēru glāstiem, piemēram, ar aromātisko sveci. Kādai mazākai svecei vajadzētu atrasties vietai arī jūsu lidmašīnas rokas bagāžā. Vai pamēģiniet paņemt līdzi kaut vai erotisko eļļu. Kad gan vēl būs laiks garai priekšspēlei, ja ne romantiskajā nedēļas nogalē?

Noteikti neizmirstiet arī savasiecienītākās smaržas un matu veidošanas līdzekļus. Romantiskajās vakariņās skaisti saģērbtai jābūt ne tikai otrajai pusītei, bet arī jums. Pēc jūsu gaumes ieveidoti mati sniegs nepieciešamo drosmi un veselīgu pašapziņu.

Ko ņemt līdzi romantiskajā nedēļas nogalē

4. Mugursoma kalniem

Jūs esat tik pat priecīgi satraukts kā mazs bērns! Beidzot jūs mājās dabūjāt “atļauju” un dodaties ceļojumā uz kalniem ar draugiem. Jūs sagaida kārtīga adrenalīna un, bez šaubām, arī izklaides deva. Pirms došanās ceļā pārbaudiet, vai jums ir viss sporta inventārs un funkcionālais apģērbs, kas būs nepieciešams jūsu aktivitātēm. 

Kas seko tālāk? Kā parasti vienmēr jums noderēs jūsu iecienītākie kopšanas līdzekļi. Obligāti jābūt ne tikai zobu birstei (skaņas impulsu vai elektrisko) un pasta, kā arī dezodorants vai ķermeņa aerosols, dušas želeja un šampūns. Ja lietojat kontaktlēcas, neaizmirstiet mājās arī šķidrumu, lai jums ir kur tās ievietot.

Augstu kalnos jums noderēs arī saules brilles un sauļošanās krēms, ideālā gadījumā ar SPF 30 vai SPF 50. Jums noderēs arī vitamīni un minerālvielas sportistiem, kas atbalstīs jūsu maksimālo sniegumu pārgājienā un novērsīs traumas. Enerģiju kalnu virsotnēs varat papildināt ar kaltētiem augļiem. Iepakojums ietilps mugursomas augšējā kabatiņā vai jakas kabatā.

Kas jums nepieciešams kalnos

Vai beidzot esat sataisījies? Nav nekā, ko aizmirsāt? Cerams, ka mēs ar šo netradicionālo ceļojumu špikeri jums nedaudz palīdzējām un, jūs pateicoties, tam vairāk izbaudīsiet savus izbraucienus.