Pāriet uz galveno saturu

Aramis

Aramis

Aramis smaržas | Aramis — klasiski vīrišķīgs aromāts. Aramis piedāvā klasisku smaržu klāstu, pārstāvot prestižo kosmētikas zīmolu Estée Lauder.

Aramis bija pirmais zīmols, kas piedāvāja prestižos pēcskūšanās līdzekļus pēc tā dibināšanas 1964. gadā. Tagad tas piedāvā plašu ļoti sekmīgu klasisko un moderno smaržu klāstu.

Zīmols ir nosaukts slavenā Aleksandra Dimā romāna musketiera vārdā. Trīs musketieri un elegantākais musketieris Aramiss noteikti nekaunētos par to. Pirmais zīmola Aramis pēcskūšanās līdzeklis Aramis Aramis for Men ir kļuvis par iemīļotu klasiku un tiek joprojām tirgots, pateicoties tā mūžīgajai dabai. Šo vīriešu smaržu izstrādē īpaša uzmanība pievērsta tradīcijām un klasiskām vērtībām, to aromātu kompozīciju pamatā izvēloties vīrišķīgas koksnes un garšvielu notis, ļaujot tām kļūt par vienām no nedaudzajām pašlaik pieejamajām smaržām, kuras var viegli atšķirt, pateicoties to intensīvajam ādas aromātam.

Citas iecienītas zīmola Aramis smaržas ir šipra smaržas Aramis Devin, koksnes un šipra aromātu saturošās Aramis 900 un paparžu aromāta Aramis Tuscany Per Uomo. Pieminēšanas vērtas ir arī jaunākās smaržas — svaigu citrusaugļu aromātu piedāvājošās Aramis Life, kuras iecienījis arī leģendārais tenisists Andrē Agasi.

Mūsdienās šīs un citas zīmola Aramis smaržas tiek pārdotas vairāk nekā 130 valstīs, un tās joprojām ir vīrišķības un izsmalcinātības simbols. Šo smaržu izveidē piedalījušies tādi smaržu dizaineri kā Bernards Čants, Iliass Ermenidis, Klods Delvijs, Reimonds Mets, Eduārs Flešjē, Īvs Tangī un Žans Klods Delvijs. Zīmola Aramis smaržas jau piecdesmit gadus ir iecienījuši vīrieši, kam patīk klasika, prestižs un izsmalcināta vīrišķība.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu