Pāriet uz galveno saturu

Smaržas ar muskusa aromātu

Muskusa aromāts ir brīnišķīgi dzīvnieciska un apreibinoša nots, ko parasti lieto gandrīz visās smaržu kompozīcijās. Muskusa aromāts ir viena no vecākajām smaržu sastāvdaļām, tas līdzsvaro smaržu kompozīciju un piešķir smalku jutekliskumu un siltumu.

 

Muskuss uzlabo arī smaržu sastāvdaļas, ļaujot iegūtajam aromātam noturēties uz ādas daudz ilgāk. Tiek uzskatīts, ka muskusa aromātam ir arī afrodiziaka īpašības. Tas ir līdzsvarojošs aromāts, kas palīdz nomierināt prātu un mazināt stresu.

Muskusa aromāts smaržo dievišķi un lietošanas laikā rada greznības sajūtu. Saldais aromāts uz ādas turēsies visas dienas garumā.

Muskusa smaržas pazīmes

Katrai smaržai ar muskusa aromātu ir raksturs, ko nosaka tās sastāvdaļas — tas padara katru aromātu unikālu. Tā bagātīgā, saldā, siltā un tīrā smarža ar pūdera un ādas notīm iekaro aromātu pasauli. Muskusa aromāts ir gandrīz katru smaržu kompozīcijā.

Muskusa aromāta iegūšana

Sākotnēji muskusu ieguva no muskusbriežu tēviņa. Viņi dziedzeru spēcīgo smaržu izmanto, lai piesaistītu mātītes. Muskusa dziedzeri ir kļuvuši par vienu no dārgākajiem dzīvnieku izcelsmes produktiem uz planētas, un kopš 1979. gada muskusbrieži tiek uzskatīti par apdraudētu sugu. Tāpēc mūsdienu smaržās izmantotais muskuss ir sintētisku un augu izcelsmes materiālu maisījums, piemēram, iegūts no dižzirdzenes, muskusa puķes, ambras sēklām utt.

Muskusa smarža ir dzīvnieciska un sniedz austrumnieciska aromāta sajūtu. Muskusa aromāts pat tika pievienots mošeju mūrētajām sienām, lai brīnišķīgais aromāts izdalītos ikreiz, kad sienas silda saule.

Smaržas ar muskusa aromātu sievietēm un vīriešiem iekaro smaržu pasauli. Muskusa aromāts izstaro eleganci un izsmalcinātību. Atrodiet sev piemērotākās smaržas un izbaudiet muskusa aromāta notis, kas agrāk pārsvarā bija tikai karalisko personu privilēģija!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu