Pāriet uz galveno saturu

Mālu sejas maskas

Māla sejas maska var brīnišķīgi iedarboties uz ādu! Atklājiet šī dabiskā līdzekļa spēku, kura iedarbība bija zināma jau Senajā Ēģiptē, un iegūstiet skaistu un veselīgu ādu.

 

Māls ir pulverī samalta augsne, kas bagāta ar minerālvielām (kalciju, kāliju, magniju, dzelzi) un citām būtiskām sastāvdaļām. Tas lieliski absorbē un attīra ādu no netīrumiem, padarot māla sejas masku par ieroci cīņai ar akni, paplašinātām porām un pinnēm, vienlaikus attīrot un nomierinot ādu un atjaunojot tās maigumu un mirdzumu.

Maskas pēc sejas ādas tipiem

Māla krāsu un kosmētisko iedarbību nosaka tajos esošais minerālu un citu vielu daudzums.

  • Zaļais māls ir lielisks taukainas ādas attīrītājs. Zaļā māla maska sašaurina poras un mīkstina ādu, kas to padara piemērotu aknes skartai ādai.
  • Baltais māls (kaolīns) ar savu mīkstinošo un nostiprinošo iedarbību ir piemērots jutīgai, taukainai un nobriedušai ādai. Baltā māla maska darbojas kā pīlings, atbrīvojot ādu no atmirušajām šūnām, regulējot sebuma izdalīšanos un padarot ādu matētu un mīkstu.
  • Rozā māls viegli tiek galā ar apsārtumu un kairinājumu, mīkstina ādu un uzlabo asins cirkulāciju. Šis māls nesausina ādu un cīnās ar pinnēm.

Izvēlieties piemērotu mālu no tādiem iecienītiem zīmoliem kā Vichy, TONYMOLY, Emma Hardie un citiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu