Pāriet uz galveno saturu

Salvatore Ferragamo

Par zīmolu Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo mūsdienās ir viens no populārākajiem modes un parfimērijas preču zīmoliem, kas ir nosaukts tā dibinātāja vārdā un joprojām turpina godāt tās pašas vērtības, kas pirms daudziem gadiem palīdzēja šī itāliešu dizainera darbiem kļūt pamanāmiem.

Salvatore Feragāmo karjeru sāka kā apavu dizainers. Savu pirmo apavu veikalu Holivudā viņš atvēra pēc emigrēšanas uz Ameriku jaunības gados. Zīmols Salvatore Ferragamo pakāpeniski sāka iemantot slavu 20. gadsimta 20. gados un drīz vien guva starptautiskus panākumus. Turklāt neilgi pēc tam zīmols Salvatore Ferragamo nāca klajā ar smaržām. Vēlāk Feragāmo pārcēlās atpakaļ uz dzimto Itāliju, izveidojot studiju Florencē esošajā Spini Feroni pilī, kur joprojām atrodas zīmola galvenais birojs.

Feragāmo modi, kā arī ikvienu zīmola Salvatore Ferragamo aromātu raksturo autentiskums, ekskluzivitāte, izsmalcināts stils, radošums un novitāte apvienojumā ar kvalitāti un uzticamām amatprasmēm. Ļaujieties maigā zīmola Salvatore Ferragamo smaržu burvībai, un jūs noteikti to nenožēlosiet!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu