Pāriet uz galveno saturu

Lieliska grima apmācība festivāliem

2022. gada 28. jūlijsNotino
Kaut arī sociālajos tīklos festivāla grims bieži rada efektīvu iespaidu, realitātē izveidot tik izsmalcinātu grimu nav viegli. Tāpēc es Jums parādīšu ātru un vienkāršu grimu ballītei, ko pagūsiet izveidot 10 minūtēs, un tam Jums pietiks ar mazu spogulīti. Neskatoties uz to, tas būs izteiksmīgs, apburošs un izturēs laikapstākļu niķus.

Vasaras mūzikas festivāli ir ideāla iespēja, lai izietu ārā ar krāsaināku un drosmīgāku grimu nekā parasti. Tad varam aizmirst par garlaicīgu melnu acu līniju. Šoreiz ir laiks krāsainam kaķu grimam. Tātad – kā uzburt elegantu, izteiksmīgu un noturīgu festivāla grimu, kuram pēc tam nebūs nepieciešami gandrīz nekādi labojumi?

Perfekts pamats vasaras grimam 

Pats galvenais ir grima bāze. Vasaras grimam, kam jāiztur karstums, jautrība un iespējamais lietus, ir nepieciešama kvalitatīva bāze un grims. Pirmais produkts, kas nepieciešams pēc sauļošanās krēma uzklāšanas ar vismaz SPF 30, ir kvalitatīva bāze. Lieliska ir, piemēram, Dermacol Satinnosedz poras, nodrošina matētu un perfektu pamatu, kā arī pagarina galvenā grima noturību. Ideāli piemērota festivāla grimam!

Grima ilgstošu un stabilu noturību festivāla laikā garantē arī grima bāze Estée Lauder Double Wear Stay-in-PlacePateicoties tai, āda izskatās nevainojami visas dienas garumā, turklāt šī bāze sniedz perfektu pārklājumu. Ņemot vērā to, ka tā ir izturīga pret karstumu un mitrumu, Jums nav jāuztraucas par to, ka ballītes karstumā grims varētu noplūst no sejas. 

Produkti

Ieteikumi festivāla acu grimam

Acu grimu es izvēlējos ļoti vienkāršu. Es izmantoju tikai persiku un koraļļu acu ēnas, ar kurām pārklāju plakstiņus kaķu acu grima stilā. Acu ēnas es izmantoju arī acu līniju uzklāšanai. Es uzklāju krāsu ar slīpi apgrieztu otiņu un apsmidzināju ar NYX Professional Makeup: Makeup Setting Spray aerosolu. Šo mitrinošo aerosolu es vienmēr uzsmidzinu uz sejas pirms un pēc grima uzklāšanas un pat lietoju to dienas laikā, kad jūtu, ka ādu vajag atsvaidzināt. 

Pēc tam uz apakšējā plakstiņa iekšējās trešdaļas es uzklāju mirdzošu zelta acu ēnu, kas patiešām paspilgtina izskatu. Uz atlikušajām divām trešdaļām es uzklāju koraļļu toni, ko jau izmantoju uz augšējā plakstiņa. 

Es novērtēju arī paleti Urban Decay Born To Run, kas mani apbūra ar fantastiskām krāsām. Izņemot izteiksmīgos toņus, tajā ir arī pamata neitrālie toņi, tāpēc, tāpat kā es, to izmantosiet daudzos gadījumos. 

Lai pabeigtu lielisko festivāla grimu, pietiek tikai ar ūdensizturīgās skropstu tušas pēdējo pieskārienu. Lai iegūtu svaigāku izskatu, uz apakšējām skropstām es to neklāju, – ar skropstu tušu es pārvilku tikai augšējās skropstas.

Lūpu krāsa vai lūpu spīdums

Kādu lūpu krāsu lietot festivāla grimam? Tai būtu jābūt ne tikai skaistai un izteiksmīgai, bet arī jāiztur visas vasaras jautrības. Clinique Pop™ Lip Colour + Primer lūpu krāsas ir ne tikai noturīgas, bet arī piedāvā ļoti plašu krāsu gammu, matētu efektu un bagātīgu pigmentāciju. Vasarā es izbaudu spilgtākus un mirdzošākus toņus. Šobrīd mana favorīte ir oranži sarkanā Lady Danger

Vai ilgojaties pēc maigāka efekta vasaras grimā? Lūpu krāsas vietā izmantojiet lūpu spīdumu. Mans mīļākais ir NYX Professional Makeup This is Milky GlossTas nodrošina 12 stundu mitrināšanu lūpām, ko es novērtēju ne tikai siltajos mēnešos. Burvīgu krāsu viegli iegūsiet ar vienu vilcienu, bet spīdumu var arī slāņot, lai iegūtu daudz izteiksmīgāku un pilnīgāku krāsu. 

Lieciet likmi uz daudzfunkcionāliem produktiem

Vai vēlaties ierobežot kosmētikas daudzumu, ko nēsājat līdzi savā kosmētikas somiņā? Dodiet priekšroku daudzfunkcionāliem produktiem! Piemēram, NYX Professional Makeup Highlight & Contour PRO palete lieliski kalpo kā kontūru veidotājs, bronzeris, vaigu sārtums un izgaismotājs vienlaikus. Turklāt tajā ir arī spogulis, tāpēc tas kļūs par Jūsu ideālo ceļabiedru ne tikai vasaras ceļojumos, bet, protams, arī festivālu sezonā. 

Tagad esat perfekti sagatavota un varat doties festivālu, vasaras, mūzikas un jaunu piedzīvojumu virpulī. Novēlam Jums lielisku ballīti ar burvīgu grimu!

Lasīt vairāk