Pāriet uz galveno saturu

Kādas ir 2022. gada vasaras skaistumkopšanas tendences? Grafiskās acu kontūrlīnijas! Iemācīsim Jūs

2022. gada 1. jūnijsNotino
Vai Jums patīk izaicinājumi? Tad uz priekšu! Vienmēr, kad sāk spīdēt saule, es gribu vairāk eksperimentēt. Ne tikai ar apģērbu, bet arī ar grimu. Varbūt tāpēc, ka apkārt ir tik daudz krāsu? Varbūt... Tad pārnesīsim tās uz acīm! Šoreiz kā grafiskās acu kontūrlīnijas. Kādai tās patīk, kādai ne, bet es noteikti piederu pie pirmā tipa. Kad parādīšu, kā tās zīmēt, arī Jūs tās iemīlēsiet. Ticieties man!

Metāliskās grafiskās kontūrlīnijas 

Kādreiz noteikti esat zīmējušas klasiskās acu kontūrlīnijas. Tagad līnija vedīs nedaudz citur – nomainīsim melno krāsu uz košāku un izmēģināsim pilnīgi jaunu grima tendenci. Grafiskās acu līnijas ir precīzas, tāpēc katra sīkākā kļūda ir redzama. Bet nebaidieties! Visu var iemācīties. 

Paņemiet šķidro acu kontūrlīniju NYX Professional Makeup Epic Wear Metallic Liquid Liner Gun Metal tonī un uzzīmējiet ar to klasisku līniju. Sāciet no iekšējā acs kaktiņa un virzieties uz ārējo. Neiesaku tās zīmēt ļoti izteiksmīgas. Kāpēc? Tūlīt paskaidrošu

Produkti

Pēc tam seko otrā līnija. Pielieciet aplikatoru pie plakstiņa. Šoreiz nevis pie acs kaktiņa, bet gan starp plakstiņa kustīgo daļu un uzaci. Pēc tam virziet līniju atbilstoši acu formai, un stūrīti savienojiet ar apakšējo līniju. Un, lūk, – jaunais, aktuālais grims ir dzimis!   

PADOMS: šo izteiksmīgo grimu pietiek papildināt ar nude lūpu spīdumu ar vinila efektu UXI BEAUTY Plumping lipgloss

Krāsainas acu kontūrlīnijas 

Par 2022. gada grima tendenci es noteikti nominētu jebkādu sarkanā un melnā kombināciju. Tātad, jā, arī ar šim krāsām veidosim supergrafiskas līnijas. Vispirms paņemiet baltu kontūrzīmuli Shiseido Kajal InkArtist, ar kuru izveidosiet bāzi. Krāsas uz baltas bāzes izceļas daudz vairāk. Novietojiet zīmuli starp plakstiņa kustīgo daļu un uzaci un izveidojiet pusloku, nezīmējiet stūrīti uz augšu. Tikai savienojiet pusloku ar ārējo acs kaktiņu. Pēc tam uzzīmējiet identisku pusloku nedaudz zemāk (vai augstāk, atkarīgs no tā, kur Jūs sākāt). 

Kad uzzīmētas divas baltas līnijas, sākam krāsot! Makeup Revolution Graphic Liners palete ar mazo otiņu izdaiļos ar skaistajām un izteiksmīgajām krāsām

Vienu balto līniju nokrāsojiet rozā krāsā, otru – sarkanā... Un gatavs! Ko teiksiet? 

PADOMS: kombinējiet šo grimu ar lūpu spīdumu Lancôme L'Absolu Gloss Rôsy Plump, kas piešķir lūpām apjomu.

Gaišas grafiskās līnijas

Baltās līnijas ir starp skaistuma tendencēm jau ilgu laiku, un tas tāpēc, ka tās izskatās lieliski. Šoreiz paņemiet šķidro kontūrlīniju ar sudraba pieskaņu NYX Professional Makeup Epic Wear Metallic Liquid Liner Silver Metal tonī. Virziet līniju klasiski – no iekšējā acs kaktiņa uz ārējo. Koncentrējieties, lai līnija ir patiešām plāna un tās biezums būtu vienmērīgs. Tad būs labāks rezultāts.

Produkti

Arī otru līniju novelciet no iekšējā acs kaktiņa, bet uz plakstiņa kustīgās daļas robežas. Iedomājieties, ka gribat ierāmēt visu plakstiņa kustīgo daļu. Noslēgumā atliek uzklāt nedaudz skropstu tušas, un gatavs! 

PADOMS: nebaidieties gaišai līnijai piemeklēt nedaudz izteiksmīgāku lūpu krāsu, piemēram, NOBEA Day-to-Day Scarlet Red krāsā. 

Ko Jūs domājat par grafiskajām līnijām? Vai iekļausiet tās starp grima tendencēm, kuras vajadzētu izmēģināt? 

Lasīt vairāk