Pāriet uz galveno saturu

Karstākā Korejas tendence: kā uzburt „stikla” ādu

2022. gada 12. septembrisNotino
Vai ilgojaties pēc tīras un starojošas sejas ādas? Gludas un nevainojamas sejas ādas? Tas, protams, prasa laiku un absolūtu centību, taču rezultāti runā paši par sevi. Šeit ir pārbaudīts ceļvedis jūsu „stikla” ādas radīšanas rutīnai!

Mums ir sagatavots produktu arsenāls, kas palīdzēs sasniegt tā saucamo stikla ādas efektu. Kas tas īsti ir? Gluda, spīdīga sejas āda ar izlīdzinātu toni. Tik nevainojama, ka izskatās, kā no stikla.

Jūs patiešām iemīlēsiet Korejas ādas kopšanas sistēmu. Un, protams, rezultātus! Nepieciešama tikai pacietība, spēja nepadoties pēc pirmajām grūtībām, veltīt laiku pareizo produktu izvēlei un veikt visas nepieciešamās darbības. Tas būs aizraujoši, rezultāts jūs iepriecinās — izgaismota un tīra sejas āda.

Kā iegūt „stikla” ādu soli pa solim

1.Bez tīrīšanas neiztikt

Divkārša tīrīšana ir Korejas sejas ādas kopšanas stūrakmens. Vispirms notīriet tonālā krēma un SPF līdzekļa paliekas ar attīrošo balzamu, pēc tam notīriet ādu ar attīrošajām putām vai želeju. Pietiek no rīta lietot putas vai želeju.

2.Eksfoliācija ir mazs brīnums

Regulāri veicot pīlingu, atbrīvosiet ādu no atmirušajām šūnām, uzlabosiet tās tonusu un skaisti to izgaismosiet. Lietojiet skrubi vai pīlinga esenci. Skrubis satur abrazīvās daļiņas, savukārt enzīmu skrubis — ķīmiskos enzīmus. Izvēlieties sev piemērotāko. Tikai atcerieties — kas par daudz, tas par skādi. Intensīva eksfoliācija var bojāt ādas aizsargslāni. Tāpēc veiciet šo soli divas līdz trīs reizes nedēļā atkarībā no ādas tipa, vienmēr vakarā.

Išbandykite valymui ir šveitimui

3.Vai toniku vēl lieto?

Protams! Lietojiet toniku dienās, kad nelietojat skrubjus vai enzīmu skrubjus. Toniks līdzsvaro ādas pH līmeni un tam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas vienlaikus nomierina, mitrina ādu un sagatavo to turpmāko līdzekļu uzklāšanai. Uzklājiet toniku ar vates plāksnīti vai ar pirkstiem no rīta un vakarā.

4.Izgudrojums ar nosaukumu „esence”

Esence ir Korejas kosmētikas specializācija. Esence ir koncentrēts produkts, kas veicina seruma iedarbību. Mitrina ādu un atjauno šūnas. Uzklājiet to uz sejas no rīta un vakarā ar pirkstiem un iemasējiet sejas ādā.

Tonerio ir esencijos patarimai

5.Serums, un ne tikai viens

Serumi ir koncentrēti līdzekļi, kuri piešķir ādai trūkstošās uzturvielas. Tāpēc, lai būtu gatavi visiem gadījumiem, iegādājieties dažādu veidu serumus, kurus lietosiet atkarībā no ādas stāvokļa. Kā saprast, kas nepieciešams ādai? Ja no rīta, skatoties spogulī, šķiet, ka āda ir blāva un pelēcīga, lietojiet izgaismojošo serumu. Vai pamanījāt ādas lobīšanos? Nepieciešama mitrināšana. Grumbas? Pigmenta plankumi? Nekas nav problēma, ja tiek piemeklēts atbilstošs serums!

6.Maska? Tikai auduma

Mums ir padoms, kā uzlabot tās efektivitāti. Iegādājieties sejas masāžas rullīti vai masāžas rīku Gua Sha un iemasējiet masku sejā. Beidzot pie televizora nebūs garlaicīgi!

Nepamirškite serumo ir kaukės

7.Ko pieļauj āda ap acīm

Noteikti ne grumbu veidošanos. Kā ar tām tikt galā? Iegādājieties kvalitatīvu krēmu ādai ap acīm! Šiem krēmiem ir vieglāka tekstūra, lai nenoslogotu maigo ādu ap acīm. Nelielu līdzekļa daudzumu no rīta un vakarā maigi iestrādājiet ādā, vislabāk ar rādītājpirkstu.

8.Krēms ir jūsu sega

Krēms ir tāds kā pārklājs. Vai arī sendviča augšējā šķēle. Tas visu lieliski nosedz un veicina ādas līdzekļu iedarbību. Izvēlieties to atkarībā no ādas tipa — kombinētai, sausai, taukainai vai dehidrētai ādai.

Kokius kremus naudoti?

9.Aizsargājiet un uzklājiet krēmu

Uzklāt, uzklāt un vēlreiz uzklāt. Visu Korejas sieviešu, vīriešu un bērnu mantra. Kāds ir mūžīgās jaunības noslēpums, ja ne izvairīšanās no saules stariem? Ja nevēlaties visu mūžu sēdēt ieslēgusies tumsā, katru rītu rūpīgi uzklājiet krēmu ar aizsargfaktoru 50+. Un neaizmirstiet regulāri dienas laikā atjaunot šo slāni

Lasīt vairāk