Pāriet uz galveno saturu

Seksīgs randiņš? Mēs zinām, ko nenovērtēt par zemu, lai tas lieliski noritētu

19.01.2023.Jana Potuznik
Lasīšana 3 minūtēm
Nevainojama frizūra, perfekts tēls un gatavs? Kad gatavojaties randiņam, īpaši tādam, kur TAS varētu notikt, nepieciešama rūpīga sagatavošanās. Koncentrējieties uz starojošu smaidu, svaigu elpu, nevainojamu aromātu, intīmo higiēnu un novērsiet svīšanu un tad... vienkārši uzdrošinieties un izbaudiet neaizmirstamu vakaru!

Intimitāte sākas ar ķermeņa valodu

Randiņi, pavedināšana, flirts... Kad pēc pirmajiem randiņiem zināt, ka tuvojas tas liktenīgais, kurā notiks TAS, nepieciešama atbildīga pieeja kontracepcijai un pārliecība, ka jums abiem būs labi. Ja jūtat, ka patiešām to vēlaties, un arī partnera ķermeņa valoda un smaids liecina par šādu vēlmi, tad sagatavosimies šim randiņam. 

Perfekts smaids un svaiga elpa

Ja jums mirdzēs acis, ļaujiet mirdzēt arī smaidam. Nebaidieties no saudzīgas zobu balināšanas mājas apstākļos, šis randiņš var būt iemesls zobu higiēnista apmeklējumam un somiņā vai mugursomā ielieciet izsmidzināmo mutes atsvaidzinātāju. Vairums šādu liktenīgu tikšanos sākas ar vakariņām, un tuvība, kas smaržo pēc ēdiena, nav pievilcīga arī pēc 20 laulības gadiem, kur nu vēl romantiskajā attiecību sākumā. Košļājamajai gumijai nav laika.

Tūlītēja elpas atsvaidzināšana

Nedodiet iespēju nervozitātei

Atbildīgajos brīžos nervi nedrīkst pievilt. Ir skaidrs, ka gaidīšana, valdzinājums un iekāre ir spēcīgs kokteilis, taču neļaujiet tam visam izbalēt. Lielas iekāres gadījumā var sanākt, ka svīdīsiet arī aiz ausīm. Nenovērtējiet par zemu antiperspirantu. Uzreiz varat aizmirst par dezodorantiem, kuri nemazina svīšanu, bet gan tikai viegli to noslēpj. 

Top antiperspiranti abiem

Rūpīga intīmā higiēna

Svīšana var būt arī „tur”. Pietiek ar pāris stundām romantiskās vakariņās, un vienalga, ka ārā ir sals. Intīmo zonu svaigums ir zudis. Daudz var atrisināt ar klasisko intīmo higiēnu dušā. Taču tad nepieciešams kaut kas, kas nodrošinātu svaiguma sajūtu brīdī, kad kopā ar pēdējo kaunu nometīsiet arī pēdējo drēbju gabalu.  

Kādu intīmo atsvaidzināšanu izmēģināt

Smaržas saka, kas jūs esat

Smaržu izvēlei svarīgam randiņam nav jābūt eksperimentam. Izvēlieties ierastāko aromātu. Nav nekā sliktāka par galvas sāpēm no jaunā aromāta, pie kura vēlējāties pierast un kuru vēlējaties valkāt. Tāpat arī partnerim nevajadzētu sāpēt galvai, tāpēc nepārspīlējiet ar smaržu daudzumu. Jūs vēlaties smaržot, lai būtu viegli pieliekties ļoti, ļoti... tuvu. Ne tā, lai ap jums būtu necaurlaidīgs plīvurs. 

Valdzinošs aromāts sievietēm un vīriešiem

Dodiet laiku…

Un labāk nesteidzieties. Dažreiz ātrumam ir sava burvība. Bet vēl lielāka burvība ir ilgi pēc tam, kad kļūsiet viens otram nozīmīgāki un labi viens otru iepazīsiet. Un uzticēsieties. Tāpēc tieši tad parasts sekss kļūst par patiesu tuvību un fizisku mīlestību. Iespējams to jau sen zināt... 

Jebkurā gadījumā svarīgi ir izbaudīt savu seksīgo randiņu. Ļaujieties lutināšanai un lutiniet. Jau zināt, kā tam sagatavoties. 

Lasīt vairāk