Pāriet uz galveno saturu
Kādus padomus es sniegtu sev jaunībā? Noderīgi skaistumkopšanas padomi no redakcijas
8.03.2023.Iva Davies
Lasīšana 5 minūtēm
Kādreiz, būdamas jaunas un skaistas, mēs neaizdomājāmies par lietām, kuras šobrīd šobrīd šķiet nepareizas. Skaidrs, ka bijām jaunas un daudz kam neesam veltījušas uzmanību, kā arī neaidzomājāmies par to, ka mūsu ikdienas paradumiem ir liela nozīme.

Jaunībai vajadzētu būt bezrūpīgai, taču jāatzīst, ka ar laiku un vecumu rodas izpratne, kas palīdz tikt galā ar patiešām svarīgām lietām. Daudzas problēmas, kuras mēs jaunībā risinājām dienām un nedēļām, apspriežot ar draugiem, tagad atceramies ar smaidu. Ko es ieteiku sev jaunībā? 

Lieki neraustiet uzacis un veiciet pedikīru

Jana U., tiešsaistes satura redaktore

Svarīgākais, ko var ieteikt jebkurai sievietei – katru vakaru rūpīgi attīriet ādu no kosmētikas un netīrumiem, kas izveidojušies dienas laikā, lai jūsu sejas āda atpūšas un atjaunojas. Kosmētikas noņemšanai ap acīm ir jālieto līdzekļi jutīgām acīm, jādzer daudz ūdens un jāizsargā āda, lūpas un acis no saules. Ikreiz, dodoties ceļojumā uz saulainām zemēm, līdzi ir jāņem sauļošanās līdzekļi, matu kondicionieris un maska, lai pasargātu ādu un matus no saules negatīvās iedarbības. Vēl viens padoms, ir nebaidīties no sarkanas lūpu krāsas, jo to pareizi uzklājot un, atrodot savu toni, var izskatīties stilīgi. Ne mazāk svarīgi ir arī pareizi kopt savus nagus, veicot pedikīru, jo mūsu nagu stāvoklis ir viens no kopta izskata pamatnosacījumiem. Liela nozīme ir arī mūsu uzacu izskatam, jo pārmērīgi raustot uzacis, var traucēt to dabīgo augšanas procesu un veicināt ādas kairināšanu. 

Dabīgie mati — vienkāršota dzīve

Jana P., Tiešsaistes satura redaktore

Nekrāsojiet matus! Neapšaubāmi, ka sava matu krāsa jums ir dabīgi skaista. Eksperementējot ar matu krāsām, it īpaši, darot to patstāvīgi mājas apstākļos, var bojāt matu struktūru un, to atjaunošanai būs nepieciešams ilgs laiks un līdzekļi. Jāiemīl tas, ko daba ir devusi. Matu krāsošanas vietā ir labāk ieguldīt līdzekļus pareizā kopšanas rutīnā, iegādājoties kvalitatīvos šampūnus un kondicionierus. Dzīve bez matu krāsošanas ir daudz vienkāršāka! 

Jana jaunībā izvēlētos:

Visa pamats ir pareiza sejas attīrīšana

Diāna Č., projektu vadītāja

Lūdzu, atcerieties par sejas ādas attīrīšanu katru vakaru! Jums ir skaista jauna āda, tāpēc atbrīvojieties no nekvalitatīviem tonālajiem krēmiem, kuru attīrīšana aizņem daudz laika. Dekoratīvās kosmētikas noņemšana tikai no rīta puses? Šim paradumam var būt ļoti negatīva ietekme uz mūsu ādas stāvokli. Tiek bojātas skropstas, nosprostotas poras, tādēļ katru vakaru ir jāvelta laiks kosmētikas noņemšanai, ievērojot vienkāršu rutīnu, sākot ar dekoratīvās kosmētikas noņemšanu un beidzot ar ādas attīrīšanu.

Samaziniet cukura daudzumu vai pilnībā atsakieties no tā

Alise R., satura mārketinga vadītāja

Kā jau tika minēts iepriekš, matu krāsošana nodara mūsu matiem lielu kaitējumu, it īpaši to var attiecināt uz spilgtām matu krāsām, piemēram, uz zaļu. Cukurs mūsu uzturā ir vēl viens negatīvs faktors, kas ietekmē visu organismu. Daudzām no mums patīk izcelt savas acis, tomēr lietojot acu laineri, ir jāatcerās par to, ka tas ir jāprot izmantot pareizi. Acu lainera izmantošana ir lielisks veids, kā izcelt savas acis. 

Kas patiktu Alisei un Diānai:

Aizsargfaktors nav domāts tikai nobriedušai ādai 

Ilze D., tiešsaistes satura redaktore

Noskaidrojiet, ko patiešām vēlaties, dzīvojot pēc saviem principiem un noteikumiem. Uzstādiet stingras robežas un nebaidaties sacīt „Nē“, neņemot vērā to, ko padomās citi cilvēki. Jūsu draugu vai ģimenes lokā var būt tikai pāris cilvēki, kuru viedoklis var būt patiešām svarīgs. 

Ikdienā lietojiet krēmu ar augstu aizsargfaktoru un nebaidaties eksperementēt ar frizūru, izmēģinot dažādus garumus un matu krāsas. Jaunība ir īstais laiks eskperimentiem!  

Ikdienā rūpīgi attīriet sejas ādu. Nebaidieties no izteiksmīgām lūpu krāsām. Jūs dzīvojat tikai vienreiz, tādēļ nebaidieties izcelt savas lūpas. 

Pats svarīgais, ko es ieteiktu jauniešiem – vienmēr atgādiniet saviem tuvākajiem cilvēkiem, cik ļoti viņus novērtējat un mīlat. Apskaujiet viņus, jo katram no mums ir svarīgs emocionālais kontakts un atbalsts! 

Alkohols? Tam nav jābūt pat attīrošā tonika sastāvā! 

Liene, tiešsaistes satura redaktore

Nelietojiet attīrošos tonikus, kas satur spirtu, jo tas var kaitēt jūsu ādai. Vēl viena lieta, kuru nevar aizmirst, ir kosmētikas noņemšana. Neskatoties uz to, ka mājās ieradāties vēlu pēc ballītes, par kosmētikas noņemšanu nedrīkts aizmirst. Saudzējiet savu jauno sejas ādu un nelietojiet lielu tonālā krēma daudzumu. Izceliet savas īstās lūpas ar kontūrzīmuli un uzklājiet SPF uz visām zonām, kuras nesedz apģērbs.  

Nekrāsojiet matus mājas apstākļos. Pierakstoties pie friziera, esiet droši, ka dodaties pie pārbaudīta meisara, nevis pie tā, kas atrodas tuvāk mājai. Apmeklējot pārbaudīto frizieri, būsiet droši par savu matu stāvokli un saglabāsiet to struktūru arī pēc 20 gadu vecuma. Ja gadījumā ir matu augšanas problēmas, painteresējies par līdzekļiem pret matu izkrišanu

Neesiet pārmērīgi prasīga attiecībā pret sevi! Izbaudiet katru mirkli savā dzīvē! 

Ilze un Liene ieteiktu:

Vai esam snieguši jums iedvesmu? Ko jūs ieteiktu sev jaunībā? 

Lasīt vairāk