Pāriet uz galveno saturu

Acu ēnas: kuras ir vislabākās?

2022. gada 15. jūnijsNotino
Kā Jūs izvēlaties acu ēnas? Vai tikai pēc krāsas vai domājat arī par citām īpašībām? Būtu labi padomāt, kā ēnas izskatīsies uz plakstiņa, kā tās vislabāk uzklāt, un cik ilgi tās turēsies. Man ir superceļvedis par visiem iespējamajiem acu ēnu veidiem.

Sausās acu ēnas

Šis acu ēnu tips ir pazīstams mums visām. Tās atradīsim katrā skaistumkopšanas preču veikalā, un visbiežāk tās sastopamas paletēs cietā formā. Manuprāt, tāda acu ēnu palete ar pamatkrāsām ir nepieciešama. Tā dod daudz iespēju. Var lietot tikai vienu toni vai arī veidot daudz dažādu tēlu no dabiska līdz izteiksmīgākam. 

Šādu ēnu uzklāšanai dodu priekšroku otiņai ar dabīgiem sariņiem. Tie ir rupjāki, vieglāk uzsūc ēnas un ērtāk klāj tās uz plakstiņa. 

PADOMS: vai vēlaties, lai ēnas būtu intensīvākas? Lietojiet acu ēnu bāzi, pēc tam neizsmērējiet ēnas, bet gan iestrādājiet tās plakstiņos. Ja vēlaties maigi izcelt plakstiņus, tad uz praimera uzklājiet plānu kārtiņu caurspīdīga pūdera, tādējādi ēnas labāk sajauksies.

Mana iecienītākā palete ir Bourjois Eye Catching, tai ir ne tikai ideāla toņu kombinācija, bet arī rotējošs spogulītis. Palete ērti ietilpst arī mazākā somiņā, tāpēc ir gandrīz vienmēr man līdzi.Ja vēlaties vairāk toņu, iegādājieties Lorac PRO paleti, tajā ir 18 toņi. Šeit ir vesels spektrs pamatkrāsu, ar kurām var uzburt, piemēram, skaistu grimu, tā saucamo “smoky eyes”. 

Vai meklējat vasarai kaut ko drosmīgāku un krāsaināku? Tad iesaku paleti Makeup Revolution X Roxxsaurus vai viena toņa ēnas NYX Professional Makeup Hot Singles™. Kad vēl varēs izbaudīt košus toņus, ja ne tagad, vasarā? 

Produkti

PADOMS: ja Jūs tik ļoti neaizrauj paletes un pietiek ar vienu pamattoni, tad iesaku iegādāties, piemēram, Clinique All About Shadow™ Single. Ēnām ir patīkama tekstūra, un tās lieliski klājas slāņos, tātad ar vienu toni uzbursiet gan maigu dienas, gan drosmīgu vakara grimu. 

Birstošās acu ēnas 

Sausās acu ēnas nav atrodamas tikai paletēs. Ir arī birstošās ēnas, kuras var būt matētas, bet bieži tās ir mirdzošu pulverīšu formā. Ja ar tām atsvaidzināsiet pamatgrimu, es domāju, ka pāris minūšu laikā būsiet gatava ballītei.

Krēmveida un želejveida acu ēnas 

Tā saucamās taukainās acu ēnas ir krēmveida vai arī želejveida acu ēnas, un tās atšķiras no sausajām ēnām ar konsistenci. Tās lieliski izskatās uz plakstiņiem, bet neieteiktu tās ilgstošam grimam, īpaši ja Jums nepatīk dienas laikā atsvaidzināt grimu. Īpaši siltā laikā ēnas saplūst neizskatīgā līnijā. Tās viegli var izsmērēt atpakaļ, bet par to ir jāatceras. 

Uzklāšanai izmēģiniet acu ēnu otiņu ar sintētiskajiem sariņiem vai arī uzklājiet ēnas ar pirkstu. Tādējādi izveidosiet vienlaikus nekārtīgu un seksīgu tēlu.

Vai Jums patīk mirdzošas acu ēnas? Izvēlieties vienu no skaistajiem NYX Professional Makeup Prismatic Shadows toņiem. Šīs ēnas un to iepakojums vilina uzklāt tās ar pirkstu un veidot vieglu pludmales grimu.

PADOMS: ja Jums patīk želejveida ēnu efekts, pamēģiniet izveidot bāzi ar sausajām ēnām, kuras nodrošina noturību, želejveida ēnas uzklājiet uz plakstiņa kustīgās daļas vidus vai uz acu iekšējā kaktiņa. 

Produkti

Acu ēnu zīmulis

Zīmuļveida acu ēnas  ir vēl viens veids, kā atvieglot krēmveida acu ēnu uzklāšanu. Uzklājiet ēnas ar zīmuli un izpludiniet tās ar pirkstu. Iesaku acu ēnu zīmuli arī kā lielisku glābēju rokassomiņā: iepakojums neatveras un neiztek. 

Šķidrās acu ēnas 

Šo acu ēnu veidu noteikti esat kādreiz sajaukusi ar lūpu spīdumu. Tās iepakotas tūbiņā ar aplikatoru, bet neļaujiet sevi apmānīt un koncentrējieties uz acīm! 

Uzklāšana ir īpaši viegla, pateicoties aplikatoram. Ēnas uz plakstiņa ātri žūst, bet neuzklājiet tās pārāk biezā slānī. Šīs ēnas nav no noturīgākajām un, tāpat kā želejveida ēnas, viegli saplūst plakstiņā, vai, ja tās ir mazāk kvalitatīvas, veido neizskatīgus plankumus. Manuprāt, tās ir ideāli piemērotas, piemēram, fotosesijai

Ūdensizturīgas acu ēnas

Noslēgumā vēl viens padoms – ūdensizturīgās acu ēnas. Tuvojas vasara, un Jūs noteikti plānojat pavadīt daudz laika pie ūdens. Vai tomēr ne? Tas nekas! Ūdensizturīgās acu ēnas novērtēsiet vasaras mēnešos arī pēc aktīvas dienas pilsētā vai ļoti aizņemtas dienas, kad ieplānotas vairākas tikšanās. Tas ir viens no skaistumkopšanas produktiem, kuram noteikti vasarā būtu jādod iespēja.

Un Jūs? Vai zināt, kādas Jums ēnas patīk vislabāk? Vai vajadzētu izmēģināt vēl kādas? 

Lasīt vairāk