Pāriet uz galveno saturu

Atsauksme: Esam izmēģinājuši 7 grēcīgas erotiskas ierīces pāriem. Kas mūs iedvesmoja?

23.01.2023.Jana Potuznik
Lasīšana 7 minūtēm
Ja jums pietrūkst fantāzijas un nezināt, ko darīt, lai gūtu baudu, nepieciešams kāds, kurš parādītu kaut ko jaunu un detalizēti aprakstītu, kas jums varētu patiktu. Arī tad, ja jums jau ir pāris kastes erotisko palīglīdzekļu. Abos gadījumos esam izvēlējušies un izmēģinājuši septiņus erotiskos palīglīdzekļus pāriem. Jums atliek tikai baudīt!

Fun Factory Limba Flex M   

Mārtiņš (36 gadi)

Dildo Fun Factory Limba Flex M izskatās neuzkrītoši, taču tam ir ekskluzīva īpašība — veidojams gals. Kas ir labi divu iemeslu dēļ. Lokot to pēc vajadzības, tiek panākta intensīvāka partneres stimulācija. Un praktizējot, viegli izveidosiet to tieši tā, lai tas atrastu G punktu. Par spīti aseksuālajai krāsai (to tiešām nesaprotu), tam ir maiga virsma, var lietot vannā, dušā un citur. Ja nevēlaties ar to rotaļāties vagināli, šis dildo, protams, regulāri kopjot un tīrot, sniedz lielisku iesācēja pieredzi anālajā seksā. Gals ļauj viegli ievadīt. 

Tas ir plāns un nav jāuztraucas par sāpēm. Turklāt, tāpat kā ir veidots dildo gals sieviešu G punkta meklēšanai, tas ir vienkārši ģeniāls mūsu G punkta, prostatas, stimulēšanai. Ar šo rotaļlietu droši var dalīties vai arī katram var būt sava, un abi to novērtēs. Es negaidīju daudz, bet biju pārsteigts! 

Fun Factory Duke Prostate 

Iveta (40 gadi)

Šo atsauksmi rakstīju pēc ilgas pierunāšanas. Manu vīru nekad šādas rotaļlietas neiedvesmoja, taču atsauksme viņam lika sadarboties. Un es domāju, ka tas bija patīkams pārsteigums viņam. Taču pakāpenisks! 

Ja prostatas stimulators Fun Factory Duke Prostate ir pareizi novietots, pirmā daļa ir vērsta uz astes kaulu, vibratora korpuss kairina prostatu un rokturis ir vērsts uz sēklinieku maisiņu. Kvalitāte mūs apmierināja, materiāls ir gluds, vibrācijas ir ļoti patīkamas, diametrs ir optimāls. Pēc mūsu pieredzes šo ierīci neiesakām anālā seksa iesācējiem. Neparasto formu ir sarežģīti ievadīt, vieglāk sākt ar klasisko anālo ieliktni, var arī ar vibrējošo.

Satisfyer Partner Plus Remote 

Iveta (40 gadi)

Vai jums dažreiz ir sajūta, ka jūsu seksuālajā dzīvē kaut kā trūkst? Jā?! Varat izmēģināt vibratoru pāriem Satisfyer Partner Plus Remote. Ļoti patīkams materiāls, viegla vadīšana, garantēta bauda, kad partneris būs iekšā, un tālvadības iespēja — ko vēl var vēlēties! Taču pāra vibratora ārējā daļa, manuprāt, ir par garu, tāpēc vibrē tālu no klitora. To var novietot nedaudz zemāk, taču tad iziet ārā iekšējā daļa, kura pati par sevi darbojas lieliski! 

Izslēgšanas poga ir tieši vietās, kur mēģina nokļūt partneris, un var gadīties, ka vibrators tiek netīšām izslēgts. Kopumā vibrators ir salīdzinoši sarežģīts kopīgai lietošanai, un viss process nebija pārāk patīkams partnerim. Taču, ja ārējā daļa būtu nedaudz īsāka, solo rotaļām tas būtu ideāls palīgs!

Erotiskie palīglīdzekļi pāriem

WE-VIBE Jive 

Eva (33 gadi)

Vibrējošā ola WE-VIBE Jive ir anatomiski patīkama, viegli vadāma un piedāvā vairākus vibrāciju režīmus no vieglām līdz pulsējošām vibrācijām. Viss ir vadāms ar vienu pogu, kas atrodas aptuveni pie klitora. Super izgudrojums ir mobilā lietotne, kuru var lejupielādēt jebkur — kino, ēdot suši, pie vecākiem, un attālināti parūpēties par dzirksteli starp jums abiem. Vibrācijas ir klusas, par to nav jāuztraucas!

Protams WE-VIBE Jive ir savi trūkumi. To vajag uzlādēt un aktivizēt mobilo lietotni, tātad nav domāta steidzīgiem cilvēkiem. Un ja orgasms ir tiešām intensīvs, olu ir viegli izspiest ārā. Ja ņemsiet to kaut kur līdzi, uzvelciet biksītes!

Astotais pasaules grēks: Flagranti Massage Candle Sea Salt

Paņemiet svecīti, aizdedziniet to, ļaujiet izkust un pēc tam šķidrumu lietojiet kā masāžas eļļu!  Īpaši seksīgs aromāts ar feromoniem, kuri tiek aktivizēti ar siltuma palīdzību. Kā radīta erotiskai masāžai abiem! Ja jums tā ir par maz, izmēģiniet afrodiziakus. Vai rokudzelžus!?

HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring 

Iveta (40 gadi)

Vibrējošais dzimumlocekļa gredzens HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring, kuru var pārvilkt pāri arī sēkliniekiem, ja vien jums nav vēl progresīvāks partneris. Bauda ar gredzenu ir arī tad, ja tas uzvilkts uz dzimumlocekļa saknes. Gredzens ir pietiekami ciešs, lai jūs to izbaudītu, un pietiekami elastīgs, lai to viegli un bez savainojumiem novilktu. Kā ķirsītis uz tortes ir dažādi vibrāciju režīmi, kuri iepriecinās abus. To ir pavisam desmit! Ieslēgšanas un izslēgšanas pogu atrast ir sarežģīti, taču pēc ieslēgšanas tā neuzbāzīgi spīd. Noteikti to atradīsiet!

Lelo Lyla 2 

Jana (42 gadi)

Vibrējošā ola Lelo Lyla 2 lieliski iegulst plaukstā, tā ir viegli vadāma... Ja guļat, tad vibrācijas uztverat arī pa mugurkaulu. Atšķirība starp režīmiem gandrīz nav nosakāma. Taču jūs nevēlaties minēt, kas tur iekšpusē notiek. Piecelieties un nedaudz pastaigājiet. Ar olu iekšpusē. Vai apsēdieties. Un ļaujiet partnerim vai partnerei rotaļāties. Attālināti uz pults ir jūtamas tās pašas vibrācijas kā jums, tātad partneris noteikti zina, kā jūtaties. Tā jau ir rotaļa ar dzirksteli!

Jebkurā gadījumā drošākais ceļš uz orgasmu būs tad, kad novietosiet vibrējošo olu Lelo Lyla 2 uz klitora, lai arī tā nav olas pamatfunkcija. Var izmantot arī ka vaginālās bumbiņas, lai nostiprinātu iegurņa pamatni. Ideāli, ka ierīce tiek piegādāta jau uzlādēta — var baudīt neatliekot! 

Izmēģiniet šīs erotiskās rotaļlietas

WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set 

Jana (42 gadi)

11 punkti no 10! Ja no atsauksmēm būtu jāizvēlas uzvarētājs, tad tas būtu tieši šis — erotiskais komplekts WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set. Uzgaidiet pirmās 90 uzlādes minūtes un pēc tam izbaudiet. Kad ieliksiet akumulatora patronu rozā dildo, jums būs lielisks vaginālais vibrators, ar kura plakano galu var pārmaiņus arī kairināt klitoru. Ielieciet to partnera rokās, lai viņš maina režīmus, un ļaujieties baudai!

Visvairāk novērtēsiet priekšspēles režīmu. Vibrācijas var sajust pietiekami labi. Tik ļoti, ka partnerim notirps roka, bet viņš var izbaudīt režīmu maiņu, viegli nospiežot pogu! Rozā dildo var palikt iekšpusē (tam nav tendences izslīdēt), taču akumulatora patrona var iziet ārā un patīkami kairināt ķermeni ar vibrācijām. Varat arī dalīties. Melnais dildo ir paredzēts anālajam seksam, tikai atkarīgs, kuram no jums tas patīk (vai patīk vairāk) un vai lietosiet to bez vibrācijām vai ar tām. Jums noteikti būs labi. Ilgi. Un intensīvi!

Vai jums ir savs favorīts starp labākajām erotiskajām palīgierīcēm pāriem? Ja jā, varat mājās izveidot nelielu privātu atsauksmi, kā esam izdarījuši mēs!

Lasīt vairāk