Pāriet uz galveno saturu

Smaržas ar Malajas akvilārijas sveķu aromātu

Laipni lūdzam Tuvo Austrumu smaržu pasaulē! Smaržas ar Malajas akvilārijas sveķu (ūda) aromātu ir saldas, ideāli sabalansētas un noslēpumainas. To reibinošās kompozīcijas ir unikalitātes un greznības simbols.

 

Šos sveķus iegūst no pasaule reti sastopamiem kokiem, kuri aug līdz pat 300 gadiem. No tiem ražo eļļas ar dziļi garīgu nozīmi jau kopš seno civilizāciju pirmsākumiem. Tie ir ne tikai parfimērijas preču sastāvdaļa, bet arī reliģiskās apceres un meditācijas palīgi.

Malajas akvilārijas sveķu smaržai raksturīgās pazīmes

Malajas akvilārijas sveķu mistiskā smarža ir ļoti bagātīga, tajā ir muskusa, vīraka, dūmu, rūgta medus un maltu piparmētru lapu notis.

Kā iegūst Malajas akvilārijas sveķu aromātu

Gaistošā ēteriskā eļļa tiek iegūta no reti sastopamās Malajas akvilārijas. Kad koksne inficējas ar parazītu sēni, koks sāk ražot aizsargājošus sveķus ar patīkamu aromātu. Pēc tam, destilējot ar tvaiku, no sveķiem iegūst retu un ļoti vērtīgu eļļu, kuru atstāj nogatavināties mucās.

Malajas akvilārijas sveķi bieži tiek dēvēti par „šķidro zeltu”, jo labākās šo sveķu eļļas cena pārsniedz zelta cenu. Ļaujieties šai Tuvo Austrumu greznajai savvaļas smaržai un jau šodien atklājiet savas jaunās smaržas ar Malajas akvilārijas sveķu aromātu!

Ieskaujiet sevi reibinošā greznībā — atrodiet savas smaržas ar Malajas akvilārijas sveķu aromātu interneta veikalā notino.lv!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu