Pretblaugznu šampūns

FILTRĒT PĒC
  • Blaugznas
Filtrēt
MELNĀ PIEKTDIENA
Cenu diapazons

līdz

Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Vai jums ir blaugznas? Šī problēma skar daudzus.

Puse iedzīvotāju saskaras ar blaugznām kādā dzīves posmā. Pavisam noteikti kasīšanās un mazas atmirušo šūnu daļas, kas krīt uz apģērba, nav nekas patīkams. Tam, kādēļ rodas blaugznas, ir daudz dažādu iemeslu, tostarp ādas dehidratācija, uzturvielu deficīts un novājināta imūnsistēma, kā arī nepiemērota šampūna un citu matu kopšanas lidzekļu lietošana. Lai ārstētu ādu, izmantojiet īpašu pretblaugznu matu kopšanas kosmētiku.

Pirmām kārtām lietojiet speciālu pretblaugznu šampūnu. Pretblaugznu šampūns mitrina galvas ādu, novēršot to mikroorganismu izplatīšanos, kas veicina ādas zvīņošanos, kā arī satur vielas, kuras mazina niezi. Labas kvalitātes pretblaugznu šampūns ne tikai palīdzēs atbrīvoties no blaugznām, bet arī novērsīs to atkārtotu parādīšanos.

Izvēlieties labāko pretblaugznu šampūnu notino.lv interneta veikalā un iegūstiet skaistus matus un veselīgu galvas ādu! Mūsu piedāvājumā ir plašs lielisku zīmolu piedāvājums — Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay, Neutrogena, Vichy, Ziaja un citu.