Pāriet uz galveno saturu

Eucerin

Eucerin

Eucerin, kas ražo farmaceitiskos ādas kopšanas līdzekļus, ir pazīstamākais zīmols savā kategorijā. Zīmola Eucerin preču izpētes un izstrādes pamatā ir jaunākie zinātniskie atklājumi un cieša sadarbība ar dermatologiem, tāpēc uzņēmums var piedāvāt līdzekļus ar medicīnisku iedarbību, kas atbilst mūsdienu cilvēka vajadzībām, vienlaikus ievērojot augstākos dermatoloģijas standartus un ņemot vērā dažādu ādas tipu vajadzības.

Eucerin ir dibināts pirms vairāk nekā 100 gadiem, un savas darbības laikā tas ir pilnībā izpratis cilvēka ādas procesus. Plaši pazīstamās atjaunojošās ziedes Eucerin Aquaphor ražošana tika uzsākta 1925. gadā, un tās popularitāte arvien turpina pieaugt. Ziede nesatur ūdeni un ir universāla — šīs ir tikai divas no tās daudzajām priekšrocībām. Eucerin Hyaluron Filler ir pirmā kosmētikas preču sērija ar pierādītu spēju veicināt kosmētisko procedūru iedarbību ar hialuronskābes palīdzību.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties zīmola Eucerin mitrinošo līdzekli, profesionālu saules aizsarglīdzekli vai maigu šampūnu, zīmola mērķis ir nemainīgs — sniegt labāko risinājumu un uzturēt veselīgu un starojošu ādu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu