Pāriet uz galveno saturu
HERMÈS Parfums-Jardins Collection Set Ceļojuma komplekts abiem dzimumiem
HERMÈS Parfums-Jardins Collection Set Ceļojuma komplekts abiem dzimumiem
HERMÈS Parfums-Jardins Collection Set Ceļojuma komplekts abiem dzimumiem
Aromāta kategorijacitrusaugļu, ziedu, zaļš, koka
Komplekta veidsCeļojuma komplekts, Dāvanu komplekts, discovery box
Atklājiet četrus ikoniskus Parfums-Jardins Hermès. Oranžā kastītē ievietotās četras viegli pārnēsājama formāta 15 ml pudeles aicina pazust aromātos.
NOTIS
Un Jardin à Cythère: tualetes ūdens citrusaugļu un koksnes aromātā apvienojas graudzāļu ieskaujošais raksturs ar olīvkoka spēku un svaigu pistāciju maigumu.
Un Jardin sur le Nil: tualetes ūdens svaigajā un koksnes aromātā sajaucas pikantais zaļais mango, maigais lotoss un elegantā platāna.
Le Jardin de Monsieur Li: tualetes ūdens ziedu un augu harmoniskā saskaņā savienojas maigs sambaka jasmīns, pikants kumkvats un dzirkstošā bergamote.
Un Jardin sur la Lagune: tualetes ūdens ziedu un koksnes aromāta pamatā ir elegantā magnolija, ieskaujošā pitospore un jutekliskā lilija.
DES PARFUMS-JARDINS KOLEKCIJA
Parfimēra iedvesmas un Hermès nama katru gadu izvēlētā tēma Parfums-Jardins kolekcijā iezīmē sastapšanos ar vietas dvēseli, lai izgaismotu tās radīšanu. Olfaktoriska pastaiga, ko izbaudīt ik mirkli, lai gūtu svaigumu, aizrautību un aizbēgšanu.

Silts un juteklisks
Video:

HERMÈSParfums-Jardins Collection Set Ceļojuma komplekts abiem dzimumiem


Šī prece pašlaik nav pieejama. | Kods: VZR22224

Un Jardin à Cythère Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem 15 ml + Un Jardin Sur Le Nil Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem 15 ml + Le Jardin De Monsieur Li Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem 15 ml + Un Jardin Sur La Lagune Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem 15 ml

Visus HERMÈS produktus mēs jums bez maksas iesaiņosim videi draudzīgā, bez plastmasas, pārstrādātā materiālā.