Pāriet uz galveno saturu

Rotaļīgs vasaras grims pasteļtoņos

Izbaudiet vasaras festivālus ar košo grimu no Catrice Krāsu un mūzikas pilna vasara. Daudzi no mums gaida to visu gadu. Pamēģiniet šogad festivālos mirdzēt ar rotaļīgu un košu grimu no Catrice!

Seja

Uzklājiet True Skin Hydrating Foundation tonālo krēmu vienmērīgi uz visas sejas. Dabiskam efektam uzklājiet vaigu sārtumu ar otiņu uz vaigiem un izsmērējiet to virzienā uz deniņiem. Izgaismotājs kopā ar bronzeri un vaigu sārtumu lieliski izceļ sejas kontūras. Uzklājot nelielu izgaismotāja daudzumu uz pieres vai virs augšējās lūpas, radīsiet starojošu efektu.

Acis

Mūsu acu ēnu palete Pro Hint of Mint Slim Eyeshadow Palette piepildīs visus Jūsu pasteļsapņus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir dabisks dienas grims vai arī dramatisks grims košās krāsās, šī palete nodrošina nevainojamu rezultātu. Acu kontūras dabiski pacelsiet, uzklājot gaiši brūnas ēnas uz plakstiņa krokas un izsmērējot tās virzienā uz deniņiem. Pēc tam pagariniet acu līniju ar brūnu kontūrlīniju, kas novilkta ar acu ēnām no paletes. Noslēgumā tēlu varat papildināt ar izteiksmīgu krāsu uz plakstiņiem, kura nodrošina izsmalcinātu un vienlaikus rotaļīgu efektu.

Lūpas

Uzklājot lūpu krāsu, veidosiet pilnīgu un mitrinātu lūpu efektu. Ja vēlaties, lai lūpu krāsa ir noturīga, lietojiet vispirms kontūrzīmuli. Varat uzklāt vairākus lūpu krāsas slāņus, pēc katras uzklāšanas nospiežot tās salvetēs.