Pāriet uz galveno saturu

Valdzinošs Valentīna dienas tēls ar Max Factor

Vai vēlaties Valentīna dienā uzburt nedaudz drāmas? Tad esat īstajā vietā. Sekojiet mūsu pamācībai kā uzburt valdzinošu un seksīgu izskatu zeltainos toņos. Pievienosim tam arī mirdzošu ādu un sulīgas lūpas, un jaunais tēls, ar kuru apžilbināsiet ne tikai Valentīna dienā, ir gatavs. Kā to panākt?

Kā izveidot Valentīna dienas grimu soli pa solim

1. solis

Vispirms palutiniet ādu ar serumu Max Factor Miracle Pure. Tam ir viegla, šķidra tekstūra, tāpēc tas lieliski iesūcas un lieliski sagatavo ādu grimam.

2. solis

Lai padarītu seju gaišāku, zonā zem acīm iemasējiet Max Factor Miracle Pure Eye Enhancer. Tas satur kofeīnu un C vitamīnu, tāpēc tas cīnās pret pietūkumu un tumšajiem lokiem. Pēc tam izlīdziniet ādas toni ar tonālo krēmuMax Factor Miracle Pure Skin.

3. solis

Vaigu sārtumu Max Factor Miracle Pure uzklājiet un izpludiniet to, līdz tas nevainojami saplūst ar pārējo sejas ādu. Tā ļoti patīkamā tekstūra padarīs jūsu vaigus gaišākus un piešķirs tiem dabisku un veselīgu krāsu.

4. solis

Ieveidojiet uzacis ar gēlu Max Factor 2000 Calorie Brow Sculpt. Tas noturēs uzacu matiņus nepieciešamajā formā, padarīs tos izteiksmīgākus un iekrāsos.

5. solis

Ieenojiet aci ar paletes Max Factor Masterpiece Nude Palette, toni Golden Nudes. Izmantojiet zeltainu ēnu uz kustīgā plakstiņa un tumšu zem apakšējās skropstu līnijas. Ar šķidro laineri Max Factor Masterpiece padariet izteiksmīgākas augšējās skropstas. Pagariniet līniju deniņu virzienā.

6. solis

Uzklājiet vairākas kārtas skropstu tušas Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist uz skropstām. Tā piešķirs skropstām apjomu un pagarinās tās. Turklāt tā neizsmērējas un nebirst.

7. solis

Max Factor Lipfinity Lip Colour padarīs jūsu lūpas gardas un sulīgas. Lūpu krāsa noturēsies visu dienu, tā ir noturīga pret berzi un uz lūpām to vispār nejutīsiet