Pāriet uz galveno saturu

Clean girl look

Jauna tiktoka tendence! Uzburiet to ar burvīgajiem Smashbox līdzekļiem. Iepazīstinām ar tēlu clean girl! Svaiga un mirdzoša āda, nedaudz rozā sārtuma uz vaigiem un spīdīgas lūpas. Minimālisma tīrais izskats ir lieliski piemērots katrai romantiskai dvēselei.

1. solis Seja

Grims clean girl galvenokārt ir par ādu, kas mirdz no iekšpuses. Tāpēc sāciet šo „tīro” grimu ar kādu no mūsu Photo Finish praimeriem. Ja vēlaties perfekti gludu ādu, kas vienlaikus tiek aizsargāta, šis praimeris ir īstā izvēle jums. Tas rada elpojošu, zīdainu barjeru un nodrošina perfektu pamatu grimam. Tas izlīdzina ādu un vienlaikus stiprina to pret bojājumiem no ārējiem agresoriem, piemēram, piesārņojuma un zilās gaismas. Uzklājiet nelielu līdzekļa daudzumu uz tīras ādas un izsmērējiet. Pilnveidojiet savu ādu ar universālo tonēto mitrinošo krēmu ar praimeri Halo TM un SPF 25, kas nodrošina vieglu, dabiska izskata pārklājumu un mitrina līdz pat 24 stundām. Šo tonēto mitrinošo krēmu iecienīs katra clean girl, kas alkst pēc svaigas un mirdzošas ādas. Tas ir tāpēc, ka tajā ir 81% kopjošu sastāvdaļu, kas lieliski rūpējas par ādu. Kārtīgi sakratiet, ieplikšķiniet ar pirkstiem ādā un kārtīgi izsmērējiet. Izceliet sejas vaibstus ar daudzfunkcionālo paleti Cali Contour Palette, kurā ir izgaismotājs, bronzeris un vaigu sārtums, pateicoties kuriem, piešķirsiet sejai dziļumu un mirdzumu. Par sārtajiem vaigiem parūpēsies tikai viens piliens tonālā krēma Smashbox Halo Cream Color Tint.

2. solis Acis

Acis veidojam minimāli un vienkrāsainas. Par korekciju zonā zem acīm rūpējas izgaismojošais korektors Smashbox x Becca Under Eye Brightening Corrector. Tas ir pilnībā pārklājošs krāsu korektors, kas izmanto gaismu, lai perfekti izgaismotu tumšos lokus zem acīm.  Ar pirkstu uzklājiet ēnas Smashbox Always On Cream Shadow Rose uz acu plakstiņa. Šīs vegāniskās, krēmīgās acu ēnas, kas nav testētas uz dzīvniekiem, ir bagātinātas ar praimeri un lieliski izsmērējas. Tas garantē bagātīgu krāsu bez liekas piepūles ar dabisku matētu efektu. Beigās uzklājiet dažas kārtas skropstu tušas Superfan Long Lasting Mascara, lai pagarinātu skropstas, tās nenoslogojot un nesalipinot, turklāt tuša turēsies 12 stundas!

3. solis Lūpas

Ideāli sulīgas lūpas ir šī grima odziņa. Vispirms uzklājiet Smashbox Halo Cream Color Tint, izsmērējiet un mīkstiniet krāsu ar pirkstu. Noslēgumā izteikti skaistām lūpām uzklājiet nedaudz Smashbox Gloss Angeles Extra Shine.