Pāriet uz galveno saturu

Urban Decay

Par zīmolu Urban Decay

 Urban Decay kosmētika ir lieliski piemērota ekstravagantam grimam ar niansi uz provokāciju. Aiz šī Kalifornijas zīmola ir lieliska kosmētikas un sporta cienītāja Vende Zomnira. Vende personīgi pārbauda katru produktu savās iecienītākajās aktivitātēs - snovbordā, sērfošanā un karstajā jogā, lai pārliecinātos, ka Urban Decay dekoratīvā kosmētika spēj izturēt pat visekstrēmākajos apstākļos.

Zīmola Urban Decay stāsts sākās deviņdesmito gadu vidū, kad tirgū ar luksusa kosmētiku dominēja rozā, sarkana un bēša krāsa. Tieši tad zīmols nāca klajā ar pilnīgu pretstatu un piedāvāja pilnīgi atšķirīgus toņus ar provokatīviem nosaukumiem kā Roach (tarakāns), Acid Rain (skābais lietus), Rust (rūsa) vai Oil Slick (naftas plankums), kas simbolizēja pilsētas dzīves negatīvās ietekmes.

Viens no vispopulārākajiem zīmola produktiem ir Urban Decay Naked ikoniskā acu ēnu palete pilna ar neitrālu nokrāsu toņiem, ar kuru jūs uzbursiet perfekti dabisku grimu, vai arī ūdensizturīgu Urban Decay All Nighter grimu, kas saglabāsies visu nakti. Noteikti ir vērts pieminēt arī Urban Decay Vice lūpu krāsu ar plašu toņu izvēli, kā arī Urban Decay Perversion skropstu tušu maksimāli izteiksmīgām skropstām.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu