Pāriet uz galveno saturu

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Precizitāte līdz detaļām, krāsu bagātība, sievišķīgs dizains un augstākā kvalitāte raksturo slavenā dizainera Oskara de la Rentas modes preces un smaržas. Viņa nenovecojošie darbi ļauj sievietēm uzlabot omu.

Oskars de la Renta piedzima Dominikānā. Jau 18 gadu vecumā viņš devās uz Madridi, kur studēja glezniecību, bet drīz vien viņu savaldzināja mode. Viņš sāka modelēt apģērbus slaveniem Spānijas modes saloniem. 1960. gadā viņš nolēma pārcelties uz Ņujorku, kur 1965. gadā nodibināja savu zīmolu. Viņa modelētie apģērbi ātri kļuva slaveni un tos izvēlējās arī ASV pirmās lēdijas.

Oskara de la Rentas smaržas ir tikpat unikālas kā viņa modelētie apģērbi. Viņš ir sacījis: Smaržu lietošana ir izsmalcinātības pazīme. Tā ļauj sevi palutināt ar iztēli. Izmēģiniet, piemēram, sievišķīgās ziedu smaržas Oscar de la Renta Bella Rosa, Oscar de la Renta Bella Blanca, Oscar de la Renta Volupté vai Oscar de la Renta Oscar. Vīriešiem noteikti patiks tualetes ūdens Oscar de la Renta Gentleman vai Oscar de la Renta Pour Lui ar ādas notīm.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu