Pāriet uz galveno saturu

Minerālu pūderis

Vai vēlaties tonālo krēmu ar perfektu segumu? Vai vēlaties, lai jūsu āda izskatītos vienmērīga un samtaini gluda? Aizmirstiet par taukainu ādu un papildiniet savu kosmētikas maciņu ar minerālu pūderi vai minerālu tonālo krēmu, lai iegūtu nevainojamu un matētu sejas grimu visas dienas garumā un jebkurā situācijā.

Ja meklējat dekoratīvas kosmētikas līdzekli, lai grims saglabātos visas dienas garumā un nekairinātu ādu, jums vairs nav jāmeklē. Pateicoties dabiskajām sastāvdaļām, minerālu pūderi ir hipoalerģiski un piemēroti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Tie, kuriem ir kombinēta un taukaina tipa āda, novērtēs šo pūdera veidu visvairāk, bet tas būs piemērots arī sausai ādai.

 

Kas ir minerālu pūderis?

Minerālu pūderis ir darināts no smalki slīpētiem dabīgiem minerāliem, visbiežāk dažādu veidu silīcija dioksīda un titāna dioksīda vai cinka dioksīda, kas dabiski atspoguļo saules gaismu, tādējādi nodrošinot pārsteidzošu aizsardzību pret saules starojuma kaitīgo iedarbību.

Izmēģiniet kvalitatīvus minerālu pūderus no Clarins, Makeup Revolution un daudziem citiem zīmoliem. Piedāvājumā birstošais minerālu pūderis, kompaktais minerālu pūderis un pat minerālu tonālais krēms, kas pilnībā aizstāj tradicionālo tonālo krēmu, ja to uzklāj ar piemērotu otu. Izmantojiet minerālu pūderi visai sejai vai, ja jums ir sausa āda, tikai atsevišķās T zonās un izbaudiet nevainojamo grimu, kas noturību saglabās visu dienu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu