Pāriet uz galveno saturu

Elie Saab

Elie Saab

Smaržās Elie Saab slēpjas modernās pasaules gaisotne un Arābijas ainavas fascinējošā burvība. Rietumu un Austrumu kultūras elementu savienošana ir raksturīga arī izcilā Libānas izcelsmes modes dizainera darbiem, kura vārdu nes šis zīmols.

Elijs Sābs jau agrā jaunībā atklāja mīlestību pret modi un 18 gadu vecumā atvēra savu pirmo butiku. Panākumi nāca pamazām, bet lielu pavērsiena punktu un vispasaules panākumus atnesa 2002. gads, kad aktrise Halle Berija dizainera darbnīcā veidotā vīnsarkanā kleitā devās pa sarkano paklāju, lai saņemtu Oskara statueti. Kopš tā laika Elie Saab tērpos tērpušās daudzas slavenības, tai skaitā Andželīna Džolija un Teilora Svifta.

Pagāja gandrīz 10 gadi kopš pirmā butika atvēršanas, līdz Elie Saab zīmols tika prezentēts arī smaržu pasaulē. Sievietes visā pasaulē tūlīt pat iemīlēja pašas pirmās zīmola smaržas ar vienkāršu nosaukumu Elie Saab Le Parfum. Katras radītās Elie Saab smaržas atspoguļo šo grezno zīmolu, kas pieder pie pasaules haute couture līderiem. Atklājiet sievišķību, eleganci un jutekliskumu, kas slēpjas ikvienās ElieSaab smaržās!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu