Pāriet uz galveno saturu

Caudalie

Par zīmolu Caudalie

Izmantojiet visas iespējas, ko sniedz vīnogu labvēlīgais efekts, izvēloties zīmola Caudalie kosmētiku, kas satur visu skaistumu, ko piedāvā saulainie Francijas vīna dārzi. Galvenā sastāvdaļa ir vīnogu kauliņu ekstrakts — pasaulē spēcīgākais antioksidants, kas uzticami cīnās pret ādas novecošanas pazīmēm.

 

Zīmolu Caudalie 1993. gadā nodibināja precēts pāris — Matilde un Bertrāns Tomā pēc liktenīgās satikšanās ar profesoru Žozefu Verkoterēns, kas viņus iepazīstināja ar šī īpašā auga nostiprinošajām, atjaunojošajām un aizsargājošajām īpašībām. Kopš tā laika zīmols Caudalie sāka piedāvāt dažādus efektīvus līdzekļus. Katrs no tiem ir unikāls, bet tiem ir kas kopīgs — zīmola Caudalie kosmētika vienmēr ir veidota no dabiskām sastāvdaļām, kas ir labvēlīgas gan ādai, gan arī videi.

Zīmola Caudalie preces tieši jums! Iecienīto kulta līdzekli Caudalie Beauty Elixir tā universālo īpašību dēļ izvēlas daudzas slavenības, grima mākslinieki un skaistumkopšanas entuziasti visā pasaulē.Jums iepatiksies arī pīlings Caudalie Cleaners&Toners un maksa Caudalie Masks&Scrubs. Lai kuru no līdzekļiem izlemsiet lietot, varat būt pārliecināts, ka zīmola Caudalie kosmētika pārvērtīs jūsu ikdienas ādas kopšanas rutīnu unikālā un relaksējošā rituālā.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu