Pāriet uz galveno saturu
Marc Jacobs Daisy Skies Tualetes ūdens (EDT) sievietēm
Marc Jacobs Daisy Skies Tualetes ūdens (EDT) sievietēm
Marc Jacobs Daisy Skies Tualetes ūdens (EDT) sievietēm
SastāvsJūraszāle, Lotoss
Aromāta kategorijaziedu, ūdens

Sagaidiet pavasari mierīgā un harmoniskā noskaņā un aizmirstiet par steigu un stresu. Tualetes ūdens sievietēm Marc Jacobs Daisy Skies (2022. gada vasaras speciālizlaidums) lieliski atspoguļo šo izaicinājumu. Tā atsvaidzinošais aromāts, kā arī flakona nomierinošā zilā krāsa rada pareizo pavasara noskaņu. Zilā un dzeltenā kombinācija ir atspoguļota arī zīmola Marc Jacobs modes preču kolekcijā.

  • svaigs ziedu aromāts
  • 2022. gada speciālizlaidums
  • izstrādājis parfimērs Alberto Moriljas

Smaržu sastāvs
Sākumā jūtams minerālu akords ar cidoniju un vijolīšu ziedlapu augļu notīm. Drīz pēc tam atveras lotosa zieda un jasmīna notis. Visa aromāta kompozīcijas pamatā jūtamas sandalkoka, jūraszāles un tīras muskusa notis.

Smaržu stāsts
Katru pavasari zīmols Marc Jacobs laiž klajā pavasara sezonas tualetes ūdeņu speciālizlaidumu, un 2022. gads nav izņēmums. Tualetes ūdens sievietēm Marc Jacobs Daisy Skies veltīts pagājušajam gadam, kas bija spriedzes pilns, tāpēc aicina atgūt enerģiju.

Šo smaržu sērijas galvenā krāsa ir nomierinoša, bet dinamiski zila, kas atgādina debesis pavasarī. Tās ir arī Klusā okeāna nokrāsas, uz kura ar ziediem noklātajiem krastiem mūs aizved smaržu stāsts. Zilo toni papildina dzeltenais tonis, gluži kā pirmie siltie saules stari. 

Marc JacobsDaisy Skies Tualetes ūdens (EDT) sievietēm

50 ml

Šī prece pašlaik nav pieejama. | Kods: MAJ01506