Pāriet uz galveno saturu

Kofeīns

Kofeīns ir visbiežāk lietojama dabiskā stimulējoša viela pasaulē, un tā iedarbība zināma jau daudzus gadsimtus. Visbiežāk sastopams kafijas pupiņās un tējas lapās, bet to iegūst arī no citiem augiem. Kosmētikas industrijā to izmanto galvenokārt tā uzmundrinošās iedarbības dēļ, kas veicina asins cirkulāciju ādā, kā arī uzlabo ādas elastību. Šī viela ir spēcīgs antioksidants ar spēju izvadīt kaitīgos brīvos radikāļus no organisma un palēnināt ķermeņa novecošanos.

 

Kofeīnam raksturīgās pazīmes

Kofeīns ir aktīva sastāvdaļa, ko galvenokārt izmanto atjaunojošajā ādas kosmētikā. Tas balina ādas krāsu un uzlabo tās kopējo stāvokli. Kofeīns ir arī viena no bieži lietojamām sastāvdaļām matu apjoma atjaunošanai un matu sakņu stimulēšanai.

Kofeīna lietošanas labās īpašības ādai

  • Novērš pārmērīgo sausuma sajūtu un līdzsvaro ādas pH.
  • Uzlabo kolagēna ražošanu, veicina ādas elastību, kā arī samazina grumbu redzamību.
  • Aizsargā ādu no brīvajiem radikāliem, veicina atjaunošanu, stimulē jaunu un veselīgu ādas šūnu veidošanos. Kopumā uzlabo ādas stāvokli.
  • Palīdz mazināt akni, kā arī aknes rētu redzamību.
  • Samazina pietūkumu un pārsteidzoši ietekmē tumšos lokus un pietūkumu zem acīm.

Kofeīna lietošanas labās īpašības matiem

  • Mazina matu izkrišanu un stimulē jaunu matu augšanu.
  • Veicina galvas ādas reģenerāciju, baro matu saknes.
  • Līdzsvaro galvas ādas pH līmeni.

Kosmētikas līdzekļi ar kofeīnu

Kofeīna stiprinošo īpašību dēļ tas lieliska sastāvdaļa pretnovecošanās kosmētikā. To atradīsiet dienas krēmos ar tvirtinošu efektu un acu krēmos. Citas iecienītas preces ir pretcelulīta krēmi ar kofeīnu un nostiprinoši ķermeņa kopšanas līdzekļi.

Kofeīna labvēlīgo īpašību dēļ tas ir arī lieliska matu kopšanas līdzekļu sastāvdaļa. Serumi un šampūni ar kofeīnu novērš pārmērīgu matu izkrišanu un stimulē matu augšanu.

Atrodiet sev piemērotu šampūnu ar kofeīnu interneta veikalā notino.lv un priecājieties par bieziem un veselīgiem matiem. Iekļaujiet līdzekļus ar kofeīnu savā ikdienas skaistumkopšanas rituālā un mostieties skaisti katru rītu. Palutiniet sevi ar devu kofeīna jau šodien!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu