Pāriet uz galveno saturu

Kafija

Kafijas pupiņas novāc no Arābijas kafijkoka — Āfrikā augoša koka, kura augstums sasniedz 8 metrus. Katrā kafijas auglī ir 2–3 zaļas kafijas pupiņas bez ievērojamas garšas vai smaržas. Šīs kafijas pupiņas satur hlorogēnskābi un kofeīnu — divas vielas, kas darbojas kā antioksidanti. Pateicoties to atjaunojošajai un barojošai iedarbībai, kafija ir kļuvusi par plaši izmantotu kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu, kas efektīvi cīnās ar celulītu, mazina striju redzamību un uzlabo asins cirkulāciju ādā.

 

Kafijas raksturojums

Kafija ir viena no svarīgākajām tirdzniecības precēm un satur aktīvas vielas, kuru dēļ to plaši izmanto skaistumkopšanas līdzekļos. Kafijas pupiņas satur hlorogēnskābi, kas cīnās ar brīvo radikāļu radīto ietekmi, barojošo linolēnskābi, oleīnskābi un citus svarīgus minerālus.

Kafijas ietekme uz ādu

  • Novērš pārmērīgu ādas dehidrāciju, baro un mitrina.
  • Padara ādu gaišāku, uzlabo asins cirkulāciju un samazina noguruma pazīmes.
  • Palīdz atjaunot ādu un novērš priekšlaicīgas ādas novecošanās pazīmes, aizsargā ādu no brīvo radikāļu radītās ietekmes.
  • Samazina rētu redzamību un cīnās ar celulīta un striju veidošanos.
  • Samazina pietūkumu un pārsteidzoši ietekmē tumšos lokus un pietūkumu zem acīm.

Kafijas ietekme uz matiem

  • Kafijā esošais kofeīns stimulē matu augšanu un samazina to izkrišanu.
  • Veicina galvas ādas vispārēju atjaunošanos, baro un mitrina matu saknes.
  • Novērš galvas ādas

Kosmētikas līdzekļi ar kafiju

Kafijas kosmētika ir ļoti iecienīta un piemērota visiem ādas tipiem , kā arī jebkuram vecumam. Notino.lv piedāvā plašu preču izvēli, kas satur šo ļoti labvēlīgo vielu. Izmēģiniet, piemēram, kafijas masku problemātiskai ādai, mitrinošu ēterisko eļļu, uzmundrinošu kafijas ķermeņa mazgāšanas līdzekli, kafijas ķermeņa skrubi vai pīlingu.

Sejai un ķermenim radītais kafijas pīlings palīdz noņemt un izšķīdināt atmirušās ādas šūnas, nebojājot ādu. Jūsu āda būs skaisti gluda, barota un kļūs gaišāka. Kafijas skrubis ir intensīvāks nekā pīlinga līdzeklis. Tā abrazīvās daļiņas mehāniski noņem atmirušo ādu, spēcīgi veicina asinsriti un notīra ādu.

Atklājiet līdzekļus ar kafiju interneta veikalā notino.lv un nodrošiniet savai ādai nepieciešamo barošanu un atjaunošanos ziemā, kā arī gludumu bez strijām un celulīta vasarā. Uzlabojiet ādas izskatu ar kafiju!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu