Pāriet uz galveno saturu

Koenzīms Q10

Koenzīms Q10, dažkārt saukts arī par Q vitamīnu, ir gaiša, dzeltena viela bez garšas un smaržas. Šī pieticīgā viela atgādina vitamīnus un sniedz enerģiju mūsu šūnām. Koenzīms Q10 dabiski tiek ražots mūsu organismā, kur tas darbojas kā antioksidants un aizsargā šūnas no priekšlaicīgas novecošanās un toksīniem. Novecojot (sākot ar 20 gadu vecumu) koenzīma Q10 veidošanās organismā samazinās, un tas jāuzņem papildus, lai āda nezaudētu savu elastību un jaunavīgo izskatu.

 

Koenzīmam Q10 raksturīgās pazīmes

Koenzīms Q10 ir spēcīgs antioksidants un aizsargā šūnas no brīvo radikāļu ietekmes, kas rodas no mentālās un fiziskās pārslodzes, stresa un neveselīga dzīvesveida. Tas palīdz nodrošināt pareizu ādas darbību un ātri atjauno bojātās šūnas.

Koenzīma Q10 labās īpašības ādai

  • Novērš grumbu veidošanos un cīnās ar priekšlaicīgu ādas novecošanos.
  • Palīdz atjaunot ādas šūnas un veicina kolagēna un elastīna ražošanu . Samazina grumbu redzamību neatkarīgi no vecuma.
  • Atjauno ādas elastību un tvirtumu, palīdz uzturēt tas jaunavīgo izskatu.
  • Paātrina ekzēmas izzušanu un mazina iekaisumu, veicina pareizu ādas darbību.

Skaistumkopšanas līdzekļi ar koenzīmu Q10

Novecošanas laikā koenzīma Q10 koncentrācija organisma audos ātri samazinās, un tā papildināšanai ir jābūt daļai no regulārā ādas kopšanas rituāla. Tāpat ir jāņem vērā, ka ilgstošu koenzīmu Q10 saturošu kosmētikas līdzekļu lietošana var palēnināt organisma spēju veidot koenzīmu. Tieši tāpēc nepieciešams izvēlēties pareizos līdzekļusatbilstoši vecumam un ādas stāvoklim.

Serumi, maskas un krēmi ar koenzīmu Q10 palīdz atjaunot ādu, nogludina to un atsvaidzina, atjaunojot tās mirdzumu. Koenzīms ir piemērots visiem ādas tipiem un to labi uztver pat jutīga āda, jo tas ir sastopams arī mūsu organismā.

Koenzīms Q10 ir neaizstājama sastāvdaļa ādas kopšanas līdzekļos, un jums noteikti vajadzētu dažus Q10 saturošus līdzekļus iekļaut savā skaistumkopšanas rutīnā. Notino.lv interneta veikala piedāvājums ir plašs, un ikviens atradīs sev piemēroto, lai maigi rūpētos ar sejas un ķermeņa ādu — neatkarīgi no tā, vai tikai sākat lietot pretgrumbu kosmētiku vai lietojat līdzekļus nobriedušai ādai.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu