Pāriet uz galveno saturu
Escada Party love Smaržūdens (EDP) sievietēm
Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
Vegānisks
Augšējās notis
ķiršu notis
Sirds notis
vaniļas kēksiņš ar glazūru
Pamata notis
saldā krējuma notis
Aromāta kategorijaizsmalcināts

Eiforija par neaizmirstamu nakti ikkatrā smaržu pilienā

Aizveriet acis un ļaujieties mūzikas skaņām, kas sajaucas ar priecīgiem smiekliem. Sieviešu parfimērijas ūdens Escada Party Love aicina jūs uz deju grīdu. Tas apburs jūs ar savu gardēžu glazūrkēksa aromātu. Lietojiet šo aromātu, ejot uz ballīti, un jūsu radītais iespaids paliks visu klātesošo sirdīs. 

  • gardēžu dzintara smaržu kompozīciju meitenēm radījusi Natālija Lorsone /Nathalie Lorson/
  • ikoniskā pudelīte sirds formā ar intensīvu krāsu
  • vegāniem piemērots sastāvs

Smaržu sastāvs
Ļaujieties lielākajai baudai ar smaržām, kuru kompozīciju uzsāk saldo ķiršu pavedinošais akords. Pēc tam iestājas vaniļas glazūrkēksa akords; jutekliskais vaniļas absolūts un reibinošie mandeļu pulvera akordi jūs nes augstumos. Smaržu kompozīciju noslēdz gaisīgs Šantilijas putukrējums. 

Smaržu stāsts
Kā jums patiktu pasaule, kurā brīvdienas nekad nebeigtos? Escada bija pirmais zīmols, kas nāca klajā ar sezonāliem aromātiem. No sākuma zīmols koncentrējās uz aromātiem, kas satver piedzīvojumu pilnu vasaras vakaru atmosfēru eksotiskās salās, tādējādi radot izteicienu „atvaļinājums pudelītē“. 

2020. gadā Escada nāca klajā ar ziemas kolekciju, kurā pētīja atkarību izraisošas sastāvdaļas gardēžiem, kas uzlabo garastāvokli. Pirmais šāds aromāts bija Escada Candy Love, 2021. gadā klajā nāca Escada Fairy Love, savukārt 2022. gadā – Escada Show Me Love. 2023. gadā šī kolekcija bagātināta ar smaržām Escada Party Love

EscadaParty love Smaržūdens (EDP) sievietēm

Jauns
100 ml
104,00
88,40ar kodu 15xmas
Noformējot pirkumu, ievadiet kodu
-15%

Noliktavā | 104,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: ESC01830
1
Nosūtīsim bezmaksas paraugu testēšanai. Jūs varēsiet sūtīt to atpakaļ, ja jums šī prece nepatiks.Vairāk par šo pakalpojumu
DPD Piegāde mājās
Ceturtdiena 7.12.2023
Saņemšu pats
Ceturtdiena 7.12.2023