Pāriet uz galveno saturu

Izgaismojošs tonālais krēms

Vecums ir tikai skaitlis, kuram nav jābūt redzamam jūsu sejā! Izgaismojošais tonālais krēms ir izcils līdzeklis ne tikai sievietēm ar nobriedušu ādu. Šie tonālie krēmi satur gaismu atstarojošu pigmentu, kas piešķir dzīvīgumu blāvai, nogurušai un pelēcīgi bālai ādai.

 

Izgaismojošais tonālais krēms darbojas līdzīgi izgaismotājam — tas piešķir ādai dzīvīgāku, jaunāku un veselīgāku izskatu. To var lietot neatkarīgi no ādas tipa, tas ir lielisks līdzeklis kas piedāvā daudz priekšrocību:

  • izlīdzina ādas toni un piešķir sejai mirdzumu;
  • rada svaigas un jauneklīgas ādas izskatu;
  • noslēpj tādas nepilnības kā grumbas un pigmentācija;
  • optiski izlīdzina mīmikas smalkās grumbiņas.

Daži izgaismojošo tonālo krēmu veidi pat aizsargā ādu no UV stariem un ir ūdensizturīgi — tie ir ideāli līdzekļi, kurus var ņemt līdzi atvaļinājumā.

Kā uzklāt izgaismojošo tonālo krēmu?

Izgaismojošie tonālie krēmi pārsvarā ir šķidrā vai krēmveida formā, tādējādi tos var uzklāt dažādos veidos — izmantojot kosmētikas otiņu vai arī pirkstus. Tomēr, lai iegūtu dabisku, svaigu un pilnīgu izskatu, lietojiet dekoratīvās kosmētikas sūklīti.

Piešķiriet ādai jauneklīgu mirdzumu un izskatieties par dažiem gadiem jaunāka, pat nelietojot tonālo krēmu! Jums atliek tikai uzklāt izgaismojošu krēmu vai serumu!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu