Eau Thermale Avène

Par zīmolu Avène

Zīmola Avène spēks nāk no Dienvidfrancijas termālajiem ūdeņiem. Ik gadu šos spa ūdeņus apciemo gan vienkārši apmeklētāji, gan profesionāļi, kas ir liecinieki tam, ka Avēnas termālais ūdens palīdz ārstēt atopisku dermatītu, psoriāzi, apdegumus, kā arī alerģiskas ādas reakcijas.

 

Termālā ūdens labvēlīgā iedarbība cilvēkiem ir zināma jau kopš 1736. gada, un mūsdienās to apliecina nu jau vairāk nekā 300 klīnisko pētījumu. Zīmola Avène līdzekļu sastāvā esošās maigās minerālvielas uz ādas veido plānu aizsargkārtu. Kvalitatīvie līdzekļi mazina ādas kairinājumu, nomierina to, kā arī nodrošina intensīvu kopšanu.

Pateicoties pārraudzībai un augstajiem standartiem, kas attiecas uz termālā ūdens izmantošanu, kā arī vairāku gadu pētījumiem jaunu un efektīvu vielu meklēšanā, zīmols Avène ir viens no pasaulē pazīstamākajiem dermokosmētikas zīmoliem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Dižpārdokļi

Avène – dabas spēks

Avène izstrādājumu klāstā ir dermatoloģiski pārbaudīti ādas kopšanas līdzekļi jutīgai ādai, kurus ir iecienījuši miljoniem cilvēku visā pasaulē! Iepazīstiet Eau Thermale Avène kolekcijas izstrādājumus, kuru sastāvā ir unikāls Avène termālo avotu ūdens, kas ir aktīvā sastāvdaļa ar dabiski nomierinošu un kairinājumu mazinošu efektu. Par Avène termālo avotu ūdens fenomenu pasaule uzzināja 1743. gadā, un kopš tā laika pacienti dodas uz Orbas ieleju, lai tur baudītu peldes un ūdens brīnumainās īpašības. Avène ir mūsdienīgs ādas kopšanas līdzekļu zīmols, kas lepojas ar daudzu gadu pieredzi pētniecībā, bagātu mantojumu un izstrādājumu sniegtajām priekšrocībām, kas nomierina un mīkstina ādu. Minētie rezultāti ir klīniski pierādīti vairāk nekā 150 pētījumos. Izmēģiniet šo izstrādājumu apbrīnojamās īpašības uz savas ādas!

Avène ādas kopšanas līdzekļu kolekcijas

Notino piedāvā plašu Avène ādas kopšanas līdzekļu klāstu, sākot ar pilnu Avène atjaunojošo ādas krēmu kolekciju līdz pat saules aizsardzības kosmētikai un termālo ūdeņu izstrādājumiem, kas neizraisa alerģiskas reakcijas, neveido komedonus un kurus iesaka dermatologi visā pasaulē.

Iepazīstieties ar Avène produkciju, izmēģiniet dažādu līniju izstrādājumus un atrodiet to, kas vislabāk atbilst jūsu ādas pašreizējām vajadzībām!

Avène ādas kopšanas līdzekļi problemātiskai ādai

Avène ādas kopšanas līdzekļi problemātiskai ādai piešķirs dabisku mirdzumu, vienlaikus padarīs to nevainojami gludu un novērsīs ādas plankumus. Lietojot Avène termālos ūdeņus kombinācijā ar citām vērtīgām sastāvdaļām, piemēram, šī sviestu, jūsu āda būs veselīgāka, un prāts – priecīgāks!

Avène jutīgai un alerģiskai ādai

Apsārtušas un kairinātas ādas nomierināšanai izvēlieties Avène Cicalfate līnijas izstrādājumus, kas ir sevišķi piemēroti jutīgai un alerģiskai ādai. Šī kolekcija ir īpaši izstrādāta, lai nomierinātu jutīgu un sakairinātu ādu, kā arī mitrinātu, barotu un padarītu to samtaini gludu. Kolekcijas izstrādājumu sastāvā nav smaržvielu.

Avène līdzekļi pret grumbām un ādas novecošanos

Pateicoties sastāvā esošo Avène termālo ūdeņu maģiskajām atjaunošanas īpašībām, Avène Hydrance kolekcijas izstrādājumi palīdzēs mitrināt, barot un nomierināt kairinātu ādu, kā arī novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos. Avène YsthéAL palīdzēs cīņā ar pirmajām krunkām un novecošanās pazīmēm, savukārt Avène PhysioLift parūpēsies par dziļo grumbu izlīdzināšanu, kā arī mazinās pietūkumu un tumšos lokus jutīgajās ādas zonās.

  • Avène YsthéAL sejas emulsija palīdzēs novērst pirmās krunkas, kas parasti parādās aptuveni 25 gadu vecumā. Šī emulsija ne vien atjauno ādas struktūru, paslēpjot pirmās krunciņas, bet arī pasargā ādu no novecošanas, lai tā ilgāk saglabātos veselīga un starojoša!

Avène atopiskās ekzēmas un sausas ādas ārstēšanai

Ja saskaraties ar atopiskā dermatīta problēmu, Avène termālo avotu ūdeņu maģiskās īpašības palīdzēs nomierināt ādu un mazināt tās kairinājumu. Īpaši izstrādātie Avène ādas kopšanas līdzekļi mitrina ādu, vienlaikus mazinot apsārtumu un diskomfortu.

Avène sauļošanās aizsarglīdzekļi

Lai pasargātu ādu no saules staru kaitīgās iedarbības un ilgāk saglabātu lielisku iedegumu, izvēlieties kādu no Avène sauļošanās aizsargkrēmiem vai losjoniem vīriešiem, sievietēm un bērniem. Preču klāstā ietilpst ūdensnoturīgi izstrādājumi ar augstu SPF, kas pasargā gan no UVA, gan UVB starojuma, nodrošinot maksimālu ādas aizsardzību. 

Avène dekoratīvā kosmētika

Palutiniet sevi ar Avène dekoratīvo kosmētiku, kas ir radīta, lai nomaskētu jebkuru nepilnību, un ir piemērota jutīgas un alerģiskas ādas vajadzībām.