Pāriet uz galveno saturu

Ziaja

Par zīmolu Ziaja

Skaidrs un patiess vēstījums jau no pašiem pirmsākumiem — zīmols Ziaja piedāvā augstākās kvalitātes skaistumkopšanas preces par pieejamām cenām jau kopš 1989. gada. Sakiet ardievas blāvai, sausai vai noslīdējušai ādai, beidziet satraukties par bojātiem matiem un iepazīstiet vienkāršības spēku.

Poļu zīmolu Ziaja dibināja Aleksandra un Zenons Ziajas — farmaceitu pāris, kuri nolēma ražot līdzekļus no dabiskām sastāvdaļām. Viņu pirmais veidojums bija olīvu krēms, kurš ir iecienīts vēl šobaltdien. Zīmola Ziaja skaistumkopšanas līdzekļi piedāvā jūsu ādai un matiem intensīvu mitrināšanu un kopšanu, pateicoties novatoriskām formulām, kas satur aktīvās sastāvdaļas, piemēram, pienu, kakao sviestu vai mežrozīti.

Zīmola Ziaja kakao sviesta sērija ietver, piemēram, emulsiju sejai un ķermenim, pretgrumbu krēmu ar koenzīmu Q10 un lūpu balzamu. Šie līdzekļi satur bagātīgu antioksidantu, minerālsāļu un taukskābju klāstu, ļaujot sekmīgi novērst ādas sausēšanu. Cita iecienīta zīmola Ziaja sērija piedāvā līdzekļus ar kazas pienu. Izmēģiniet fermentu pīlingu, silikona mikroskrubi vai ķermeņa sviestu. Un jums noteikti patiks zīmola Ziaja roku krēms, kas lieliski kopj stresam pakļautu roku ādu, kad vien tas nepieciešams.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu