Pāriet uz galveno saturu

Victoria's Secret

Par zīmolu Victoria's Secret

Pārvērtieties par pavedināšanas eņģeli un apžilbiniet visus apkārtējos! Zīmola Victoria’s Secret skaistums apburs jūsu maņas neatkarīgi no tā, vai vēlaties justies maiga, jutekliska vai mazliet vairāk izsmalcināta.

 

Ikviens zina Victoria’s Secret kā vilinošas apakšveļas zīmolu, kas ir iecienīts kopš 1977. gada. Tomēr mūsdienās tas ražo arī skaistumkopšanas līdzekļus, ko izstrādājuši slaveni parfimēri, un daudzas no zīmola Victoria’s Secret unikālajām smaržām ir kļuvušas iecienītas visā pasaulē.

Jūs varat izvēlēties zīmola Victoria’s Secret izsmidzināmo līdzekli ķermenim atbilstoši savai gaumei — ja vēlaties kaut ko saldu ar ziedu notīm vai ko mazliet eksotiskāku. Vai arī izmēģiniet ļoti iecienīto un vienmēr eleganto smaržūdeni Victoria’s Secret Bombshell. Tas ir juteklisks aromāts, kas piepildīts ar dabiski seksuālu pievilcību un kuram piemīt relaksējoša un meditatīva pieskaņa. Vai varbūt jums patīk atsvaidzinošais kokosriekstu aromāts? Tādā gadījumā izvēlieties izsmidzināmo līdzekli ķermenim Victoria’s Secret Coconut Passion, kā arī tās pašas sērijas dušas želeju un ķermeņa losjonu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu