Pāriet uz galveno saturu

Smaržas ar kokosriekstu aromātu

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties maigu izsmidzināmo līdzekli ar kokosriekstu smaržu vai līdzekli, kas liks jums justies kā tropu paradīzes vidū, kokosriekstu aromāts jebkurā laikā radīs jums šo svētlaimīgo vasaras atvaļinājuma sajūtu.

 

Eksotiskā kokosriekstu smarža uzlabo garastāvokli, un tai ir relaksējoša iedarbība, bet maigās un vilinošās saldās notis piesaistīs arī apkārtējo uzmanību.

Kokosriekstu smaržai raksturīgās pazīmes

Dzirkstoši salda smarža ar vaniļas pieskaņu, kas rada ļoti unikālu eksotisku iespaidu.

Kā iegūst kokosriekstu aromātu?

Kokosrieksts ir kokospalmas auglis. Šīs palmas var atrast galvenokārt Āzijā, Centrālamerikā un Dienvidamerikā, Āfrikā un Klusā okeāna reģionā. Maigās esences iegūst, iemērcot kokosriekstu mīkstumu un pakāpeniski to iztvaicējot, vēlāk to izmanto parfimērijā un aromterapijā. Tomēr parfimērijā tiek izmantoti arī sintētiskie kokosriekstu aromāti, jo dažas dabiskās esences to apstrādes laikā var zaudēt aromātu, savukārt sintētiskās sastāvdaļas nodrošina, ka jūsu iecienītās smaržas vēl ilgi saglabās savu brīnišķīgo aromātu.

Kokosriekstu aromāts lieliski sader ar jasmīna, augļu notīm un tuberozi. Atrodiet sev labāko kombināciju un izvēlieties savas smaržas ar kokosriekstu aromātu jau šodien!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu