Ķermenis

Filtrēt
Cenu diapazons

līdz

Zīmols
Rādīt vairāk
Dzimums / vecuma grupa
Bezmaksas dāvanas un piedāvājumi
Dižpārdokļi

Par vegāniskām skaistumkopšanas precēm

Ir iespējams pagatavot kosmētiku bez dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām. Atklājiet kvalitatīvu vegānisku kosmētiku un kopiet savu seju, ķermeni un matus. Mūsdienās vegāniska kosmētika ir bieži apspriests temats, un arvien pieaug vegāniskas kosmētikas zīmolu skaits. Izmēģiniet vegānisku dekoratīvo kosmētiku, vegānisku matu krāsu, vegānisku šampūnu vai vegānisku ādas kopšanas kosmētiku!

Ko nozīmē vegānisks?

Vegānisms nav saistīts tikai ar izvēli nelietot uzturā dzīvnieku izcelsmes līdzekļus. Vegānisms ir dzīvesveids, kas pilnībā atsakās no dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām gan uzturā, gan apģērbā, gan arī skaistumkopšanas precēs. Vegāni bieži vien arī pārbauda iepakojuma materiālu.

Kādas sastāvdaļas jūs neatradīsiet vegāniskajā kosmētikā, un ar ko tās tiek aizstātas?

 • Medus galvenā funkcija ir mitrinoša un mīkstinoša, bet bieži tas var izraisīt arī alerģisku reakciju. Vegāniskos šampūnos, dušas želejās vai krēmos to aizstāj ar šī sviestu vai kokosriekstu eļļu.
 • Bišu vasks aizsargā no aukstuma gan bites stropā, gan cilvēka ādu. Augu izcelsmeshohoba sniedz tādu pašu aizsardzību.
 • Cūku tauki ir iecienīta sastāvdaļa dziedējošās ziedēs. Augu izcelsmes eļļām un sviestiem iedarbība ir līdzīga.
 • Keratīns ir iecienīta šampūnu un kondicionieru sastāvdaļa. To iegūst no dzīvnieku ragiem, nagiem vai spalvām. Tomēr dabā ir iespējams atrast arī augu izcelsmes keratīnu.
 • Sākotnēji kolagēnu ieguva no govs šūnām, bet tagad to iegūst no zivs. Vegāniskos līdzekļos to aizstāj ar auksti spiestu augu eļļu.
 • Lanolīns aizsargā aitas pret skarbiem laikapstākļiem. Tas rodas tauku dziedzeros, un to iegūst no aitas vilnas. Lanolīnu veiksmīgi var aizvietot ar kakao vai šī sviestu, kam piemīt arī citas lieliskas īpašības, kuras nav lanolīnam.
 • Placentai ir atjaunojoša iedarbība. To iegūst no kautuvē nokautu lopu mātīšu dzemdēm, un tā ir iecienīta sejas krēmu un atjaunojošo masku sastāvdaļa. Vegāniskā kosmētikā to aizvieto ar augu maskām vai serumiem.
 • Pienu izmanto tradicionālajā kosmētikā sausā formā kā krēmu, jogurtu vai sūkalas. To pievieno dušas želejām, ķermeņa losjoniem, matu kopšanas līdzekļiem un sejas maskām. Dzīvnieku izcelsmes pienu viegli var aizstāt ar sojas pienu, kas ir vienlīdz bagāts ar proteīnu. Jogurta vietā, varat lietot līdzekļus ar pantenolu, lai mazinātu ādas kairinājumu. Alvejas iedarbība ir tikpat efektīva un attīroša kā sūkalām.

Kāda vegāniskā kosmētika ir pieejama interneta veikalā notino.lv?

Plašs vegānisko skaistumkopšanas preču klāsts ikvienam. Notino.lv interneta veikalā atradīsiet plašu klāstu vegānisko preču.

 • Vegāniski matu kopšanas līdzekli — vegānisks šampūns, kondicionieri, maskas, līdzekļi matu ieveidošanai un matu krāsas.
 • Vegāniska ādas kopšana — vegāniski sejas krēmi, serumi, skrubji un lūpu balzami.
 • Ķermeņa kopšana — vegāniski dezodoranti, ķermeņa losjoni, vegāniskas dušas želejas, ziepes un citi vegāniski ldzekļi vannai.
 • Vegāniska dekoratīvā kosmētika — vegāniski tonālie krēmi, vegāniska skropstu tuša, vegāniskas acu ēnas, vegānisks acu laineris un vegāniska lūpukrāsa.
 • Vegāniskas zobu pastas un balinoši pulveri un vegānisks zobu diegs.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī plašu izsmalcinātu vegānisko sveču un citu aromātu mājai piedāvājumu.

Vai vēlaties sniegt savai sejas un ķermeņa ādai lielisku kopšanu bez sirdsapziņas pārmetumiem? Izmēģiniet labākās vegānisko ādas kopšanas zīmolu preces, piemēram, Schmidt's, Urtekram vai Aēsop un izbaudiet skaistu un pabarotu ādu.