Pāriet uz galveno saturu

Thalgo

Thalgo

Izsmalcinātie zīmola Thalgo skaistumkopšanas līdzekļi no Francijas ir draudzīgi gan jūsu ādai, gan videi, jo tajos izmantotas dabiskas sastāvdaļas no okeāna dzīlēm.

Okeāni ir nebeidzams dabas bagātību avots. Franču farmācijas zinātņu doktors Andrē Buslē to ļoti labi zināja un veltīja visu savu dzīvi jūras aļģu un minerālu izpētei. Viņa aizrautība ar okeāna dzīves iepazīšanu ļāva viņam atvērt uzņēmuma Thalgo laboratoriju, kas specializējās aļģu labo īpašību izpētē, lai tās izmantotu ādas kopšanas jomā. Tā 1964. gadā tika izstrādātas pirmās zīmola Thalgo preces.

ThalgoŠ nodrošina ne tikai augstākās kvalitātes preces, bet rūpējas arī par vides saudzēšanu, radot pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi. Zīmola Thalgo skaistumkopšanas līdzekļu Svētais Grāls ir nomierinošais krēms Thalgo Cold Cream Marine, kas ādai sniedz nepieciešamo mitrināšanu. Citas iecienītas šā zīmola preces ir pretgrumbu krēmi Thalgo Hyaluronique un Thalgo Collagène, kas samazina grumbiņas un novērš jaunu krunciņu veidošanos.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu