Pāriet uz galveno saturu

SENSAI

Par zīmolu Sensai

Zīmola Sensai preces, kuru radīšanu iedvesmojuši nerimstošie meklējumi skaistumkopšanas jomā, apvieno mūsdienīgas ādas kopšanas tehnoloģijas ar Koišimaru zīdu. Šis unikālais zinātnes un dabas apvienojums ar japāņu estētikas sajūtām veido nevainojamu līdzsvaru ar jūsu ķermeni un uzlabo ikviena cilvēka dabisko skaistumu.

Zīmols Sensai ir zīmola Kanebo, kura vēsture iestiepjas līdz pat 1887. gadam, daļa. Galvenā zīmola Sensai līdzekļu sastāvdaļa ir Koišimaru zīds, kas vēsturiski tika izstrādāts, lai to izmantotu tikai Japānas imperatora ģimenē. Koišimaru zīds stimulē hialuronskābes veidošanos, kas ādai nodrošina ilglaicīgu mitrināšanu un padara to zīdaini gludu, izteiksmīgu un skaistu.

Bet zīmoli Kanebo un Sensai uzskata, ka skaistums ir kaut kas vairāk par ārējo izskatu. Viņi domā, kad skaistas sajūtas katram no mums dod drosmi un pašpārliecinātību, tādējādi kopumā radot laimīgāku un priecīgāku sabiedrību. Noticiet tam, izmēģinot ikonisko pretgrumbu krēmu Sensai Cellular Performance vai tonālo krēmu Sensai un pamodinot savu skaistumu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu