Pāriet uz galveno saturu

Sejas maska ar zeltu

Atklājiet zelta atjaunojošo efektu un ērti veiciet izcilu skaistumkopšanas procedūru, atrodoties savās mājās. Sejas maska ar zeltu ​​satur sīkas zelta daļiņas, kas iesūcas ādā un izlīdzina tās toni. Izmēģiniet sejas masku ar zeltu, kas veicina šūnu atjaunošanos, palīdzot jūsu ādai izskatīties jaunākai.

Zelta labās īpašības ādai

 

  • Atjauno un padara ādu mirdzošāku.
  • Izlīdzina ādas toni.
  • Matē un attīra taukainu ādu.
  • Izlīdzina grumbas un nostiprina ādu.
  • Piemīt antioksidanta iedarbība.

Kas ir koloidālais zelts?

Koloidālais zelts satur mikroskopiskas 24 karātu zelta daļiņas, kas izšķīdinātas attīrītā ūdenī. Miniatūrie daļiņu izmēri maksimāli palielina to pozitīvo iedarbību uz ādu. Koloidālais zelts ir lielisks sejas toniks visiem ādas tipiem. Tas atjauno ādu, stiprina asinsvadus un samazina apsārtumu, tāpēc tā ir lieliska izvēle, lai aktīvi apkarotu ādas problēmas vai novērstu to rašanos.

Interneta veikals notino.lv piedāvā arī klasiskās gēla sejas maskas un iecienītās pīlinga maskas ar zeltu. Uzticieties ādas kopšanas līdzekļu kvalitātei, kuru sastāvā ir zelts, un lietojiet līdzekļus no tādiem zīmoliem kā Dermika, Eveline Cosmetics vai Brazil Keratin, un priecājieties par savu no jauna mirdzošo ādu!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu