Pāriet uz galveno saturu

Ralph Lauren

Par zīmolu Ralph Lauren

Ikoniskie polo džemperi, sportiski elegantā mode un augstākās klases sieviešu un vīriešu smaržas. Tas ir amerikāņu zīmols Ralph Lauren, kas nes sava radītāja vārdu!

Amerikāņu modes dizainers Ralfs Lorēns dzimis Ņujorkā 1939. gadā. Strādājot firmā, kas ražoja kaklasaites, viņš izdomāja izveidot savu uzņēmumu. 1967. gadā viņš radīja zīmolu, kas ieguva pasaules slavu, pateicoties augstas kvalitātes sporta modes apģērbu līnijai Ralph Lauren Polo. 1978. gadā pasaule ieraudzīja pirmās Ralph Lauren smaržas – Ralph Lauren Polo vīriešiem un sieviešu smaržas Lauren.

Šobrīd Ralph Lauren ir vairāki desmiti sieviešu un vīriešu smaržu. Ļoti iecienītas ir Polo smaržas ar tās ikonisko logo – polo spēlētāju zirga mugurā, un vispopulārākās no tām ir Ralph Lauren Polo Blue, Ralph Lauren Polo Red un Ralph Lauren Polo Black. Jāpiemin arī svaigās sieviešu smaržas ar ziedu aromātu Ralph by Ralph Lauren un aromātiskais tualetes ūdens vīriešiem Polo Sport Ralph Lauren, kurā sajaukti ābolu, mandarīnu un piparmētru aromāti.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu