Pāriet uz galveno saturu

Nuxe

Par zīmolu Nuxe

Zīmola Nuxe kosmētika ne tikai apvieno dabas spēku un zinātnisko atklājumu efektivitāti, bet arī priecē maņas, sniedzot maksimālu baudu. To pierāda ikviens zīmola Nuxe ražojums un arī zīmola nosaukums, kurā ir paslēpušies angļu valodas vārdi nature (daba) un luxury (izsmalcinātība). Zīmola Nuxe kosmētika nesatur parabēnus un minerāleļļas.

 

Kopš zīmola dibināšanas 20. gadsimta 50. gados, Nuxe pakāpeniski attīstījās un plašāku atpazīstamību izpelnījās 1989. gadā, pateicoties aromterapijas entuziastei Alizai Žabē, kura vēlāk kļuva par koncepta Nuxe Spa autori. Viņas pirmais izstrādājums — sausā eļļa Nuxe Huile Prodigieuse® — guva tūlītējus panākumus un mūsdienās ir ārkārtīgi iecienīts līdzeklis.

Nuxe aktīvi iesaistās pētniecībā, un visi zīmola ražojumi ir izstrādāti, izmantojot oriģinālas metodes, kas balstās uz mūsdienu botānikas zināšanām. Šobrīd pieejama ne tikai zīmola Nuxe eļļa, bet arī arī daudzi citi sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, turklāt arī zīmola Nuxe smaržas ir iedvesmojušās no leģendārās sausās eļļas aromāta.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu