Pāriet uz galveno saturu

Neutrogena

Neutrogena

 Neutrogena jau gandrīz gadsimtu piedāvā efektīvus ādas kopšanas līdzekļus. Zīmola vēsture aizsākās 1930. gadā, kad Menijs Stoļarovs sāka piegādāt savus līdzekļus skaistumkopšanas saloniem. Izrāviens sākās 1954. gadā, kad viņš uzzināja par Napoleona personīgā ārsta mazdēla darinātajām ziepju īpašībām. Ziepes nekairināja ādu un bija viegli noskalojamas. Stoļarovu tik ļoti aizrāva šīs ziepes, ka viņš sāka tās izplatīt ar nosaukumu Neutrogena.

 

Tas bija milzīgs panākums. Pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados viņš nodibināja korporāciju Neutrogena. Vēl viens pavērsiens uzņēmuma darbībā bija Norvēģu formulas patentēšana — tas ir unikāls sastāvdaļu maisījums, kas paredzēts ādas vajadzību apmierināšanai skarbā klimatā.

Zīmola iecienītākie līdzekļi ir ne tikai no kolekcijas Neutrogena Visibly Renew, kuras pamatā ir Norvēģu formula, bet arī sērija Neutrogena Visibly Clear un roku krēmi Neutrogena. Pateicoties aktīvo sastāvdaļu izmantošanai un sadarbībai ar vadošajiem dermatologiem, top līdzekļi, kas patiesi apmierina ādas vajadzības un nodrošina efektīvu kopšanu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu