Pāriet uz galveno saturu

Loewe

Iepazīstiet zīmolu LOEWE no Spānijas

Zīmola LOEWE smaržas ir mākslinieciski darinājumi, kas radušies no dabas, lai pēc tam ilgstoši turētos uz ādas. Spānijas meistaru roku darba veidotās smaržas ir dabiskas un bioloģisks, un to sastāvā atrodamas koncentrētas dabiskās eļļas.

Zīmola LOEWE smaržu pasaules sajūtu radīšana norisinās Spānijā, kur 1846. gadā sākās zīmola Loewe stāsts. Džonatans Andersons, viens no pazīstamākajiem savas paaudzes dizaineriem, 2013. gadā tika iecelts par zīmola LOEWE radošo direktoru un kopš tā laika veido pilnīgi jaunu un drosmīgu zīmola pieeju, koncentrējoties uz izstrādi, enerģisko spāņu dzīvesveidu un intelektuāli rotaļīgu pieeju modei.

LOEWE 001 bija pirmās Džonatana izstrādātas zīmola LOEWE smaržas, kas tika radītas sadarbībā ar mūsu parfimēri Nuriju Krueljesu. Šī inovatīvā un niansētā kompozīcija atspoguļo to pašu svaigumu, daudzveidību un vitalitāti, ko Džonatans ar savu darbību ir ienesis modes namā.

Iepazīstiet zīmola LOEWE smaržu kolekciju un izmēģiniet dažus no iecienītākajiem aromātiem, piemēram, LOEWE Solo aromātu vīriešiem ar atsvaidzinošām citrusaugļu notīm, LOEWE Solo Cedro tualetes ūdeni vīriešiem ar pikantām koksnes notīm un LOEWE 7 Anonimo smaržūdeni, kas sastāv no apreibinošām vīraka un ādas notīm. Atklājiet arī sievišķīgus aromātus, piemēram, LOEWE Auraor LOEWE 001 ar pievilcīgām koksnes notīm.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu