Pāriet uz galveno saturu

Korloff

Korloff

Greznība, ko var sajust – Korloff ir franču juvelierizstrādājumu uzņēmums, kas ražo luksusa rotaslietas, pulksteņus, aproču pogas, pildspalvas, un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgas - nišas smaržas.

 

Juvelierizstrādājumu namam Korloff ir ievērojama vēsture, kas saistīta ar noslēpumainu 200 karātu neapstrādātu melno dimantu - lielāko pasaulē. Leģenda vēsta, ka šis izcilais dārgakmens piederējis dižciltīgai krievu ģimenei Korloff-Sapojnikoff, kas to nodeva no paaudzes paaudzē kā talismanu pirms aizbraukšanas no Krievijas 1917. gadā.  Korloff smaržas ar savām drosmīgajām smaržu kompozīcijām pastiprina un paildzina zīmola luksusa rotaslietu radīto emociju atbalsis. Aromāti ir izsmalcinātības, jutekliskuma un provokācijas apvienojums, un galvenokārt tie ir izstrādāti līdz pēdējai niansei. 

Pieminēšanas vērts ir parfimērijas ūdens sievietēm Korloff Gold, Korloff Lady vai ikoniskais Korloff Korlove. Protams, arī vīrieši atradīs savu. Atklājiet Korloff In White tualetes ūdens smaržīgo dārgakmeni vai iemīliet  Korloff Pour Homme parfimērijas ūdeni vīriešiem. Ļaujieties svaigām aromātu kompozīcijām un palutiniet sevi ar šiem greznajiem, smaržīgajiem dārgakmeņiem!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu