Pāriet uz galveno saturu

Klorane

Par zīmolu Klorane

Franču farmācijas zīmols KloraneŠ jau vairāk nekā 50 gadus iedvesmu smeļas dabā. Uzņēmums ir apņēmies aizsargāt un augstāk novērtēt mūsu planētas floru, kā arī kļūt par ekoloģiski atbildīgu zīmolu. Uzņēmumu Klorane 1966. gadā dibināja farmaceits Pjērs Fabrs, kura sapnis bija piedāvāt preces, kas iedarbojas un ir izveidotas 100% dabai draudzīgā veidā.

 

Zīmols Klorane nopietni attiecas pret ekoloģisku pieeju, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējībai, enerģijas patēriņa samazināšanai un dabas saudzēšanai. Šā zīmola preces nesatur apdraudētu augu ekstraktus, vienlaikus izmantojot tikai augstas kvalitātes augu valsts sastāvdaļas.

Zīmola Klorane preces ir vienas no labākajām, ko varat iegādāties, lai rūpētos par savu ādu un matiem. Jums noteikti jāizmēģina gan zīmola Klorane klasiskais šampūns, gan arī tā ātrā versija — sausais šampūns —, kas piemērots brīžos, kad nav laika izmazgāt matus. Sērijas Klorane Bébé preces bērniem noteikti patiks vecākiem, kuri savu bērnu aprūpei vēlas izmantot labus un dabai draudzīgus līdzekļus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu