Pāriet uz galveno saturu
HERMÈS Calèche Smaržūdens (EDP) sievietēm
HERMÈS Calèche Smaržūdens (EDP) sievietēm
Aromāta kategorijaziedu, aldehīds

RADĪŠANA
Parfimēra Gija Robēra (Guy Robert) 1961. gadā radītās un pirmās Hermès sieviešu smaržas Calèche tika pārveidotas 1992. gadā, lai tās kļūtu par Calèche Soie de Parfum — kompozīciju, kas nosaukta, atsaucoties uz nama simbolisko iesaistīšanos zīda tirdzniecībā.

NOTIS
Ar ziedu un aldehīda aromātu Calèche Soie de Parfum apvieno izsmalcinātās aldehīda notis ar bagātīgo jasmīnu, kā arī dāsno rozi.

PRIEKŠMETS
Iedvesmojoties no pagātnes automašīnu lukturiem, flakona melnais vāciņš atgādina jātnieka ķiveri. Par piederību Parfums-Fondateurs kolekcijai liecina ilustrēta etiķete aizmugurē ar Filipa Dimā (Philippe Dumas) zīmējumu.

PARFUMS-FONDATEURS KOLEKCIJA
Parfums-Fondateurs kolekcija smeļas iedvesmu no nama mantojuma. Katrs radītais priekšmets koncentrē Hermès iztēli vārdā, smaržā, krāsā. Gadu gaitā Hermès ir atšķīris pārdrošas parfimērijas lapas, kas radušās, satiekoties ar izciliem parfimēriem.


Guy Robert 1961. gadā radītais aromāts Calèche bija pirmās Hermès smaržas sievietēm. Šis nosaukums, ko raksturo izteikti sievišķīgais un koksnīgais ziedu aromāts ar šipra notīm, sasaucas ar zirgu pajūgu, kas attēlots modes nama emblēmā. Calèche ir īsta aromātu buķete, kas ietver spirdzinošu citrusaugļu un mūsdienīgas aldehīda notis, pasakaino ziedu aromātu, ko pasvītro īlangīlanga, rozes un jasmīna notis, kā arī koksnes un šipra aromātu, ko papildina izsmalcinātā īrisa notis.

HERMÈSCalèche Smaržūdens (EDP) sievietēm

Bezmaksas piegāde
100 ml
185,00

Noliktavā ir vairāk nekā 5 gab. | 185,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: HER0073
1
Dāvana jums
Dāvana jums
Dāvana jums
Pērkot šā zīmola preces par vismaz 80 €, saņemsiet dāvanu.
Dāvana jums
Dāvana jums
Pērkot šā zīmola preces par vismaz 80 €, saņemsiet dāvanu.
DPD Piegāde mājās
Otrdiena 30.4.2024
Saņemšu pats
Otrdiena 30.4.2024