Pāriet uz galveno saturu

Guess

Guess

Mūsdienīga mode ar provokatīvu piesitienu, par klasiku kļuvusi džinsi un reibinošas smaržas sievietēm un vīriešiem — tas ir amerikāņu zīmols Guess.

Zīmola pirmsākumi meklējami 1981. gadā, kad tā dibinātāji brāļi Marčāno pārcēlās no Francijas uz saulaino Kaliforniju, lai īstenotu savu sapni par Ameriku. Viņi kļuva slaveni ar džinsu dizainu, un drīz vien zīmols Guess kļuva par jauneklīguma, piedzīvojumu kāres un seksīga dzīvesveida simbolu. Nu jau par klasiku kļuvušās reklāmas kampaņas padarīja zīmolu Guess par neatņemamu katras mājsaimniecības sastāvdaļu, un mūsdienās šo zīmolu pazīst visā pasaulē, turklāt ne tikai džinsu modē.

Pirmās zīmola Guess smaržas savu ceļu tirgū sāka 1990. gadā. Kopš tā laika zīmols ir laidis klajā neskaitāmas smaržas vīriešiem un sievietēm, spējot piedāvāt ikvienam piemērotus aromātus. Piemēram, izmēģiniet sievišķīgo parfimērijas ūdeni Guess by Marciano ar bagātīgām augļu un ziedu notīm, augļu un ziedu notis apvienojošo Guess Seductive ar vaniļas, bumbiera un citrusaugļu piesitienu, ziedu un koksnes nošu Guess Dare vai saldās un jauneklīgās Guess Girl. Vīriešiem noteikti patiks asais tualetes ūdens Guess by Marciano for Men vai austrumnieciskais Guess Seductive Homme. Jūs varētu ieinteresēt arī tualetes ūdens Guess 1981, kas pieejams gan sievietēm, gan arī vīriešiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu