Pāriet uz galveno saturu
Escentric Molecules Molecule 01 Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem
Escentric Molecules Molecule 01 Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem
Escentric Molecules Molecule 01 Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem
SastāvsSandalam un ciedram līdzīgs aromāts („Iso E Super”)
Aromāta kategorijakoka

Ja esat zinātkārs un atvērts eksperimentiem, tad izmēģiniet Escentric Molecules Molecule 01 tualetes ūdeni. Aromāta kompozīcija iepriecina visus koksnes smaržas cienītājus, kā arī tālredzīgus eksperimentētājus.

  • koksnes muskusa aromāts sievietēm un vīriešiem  
  • oriģinalitātes un jaunatklājumu cienītājiem
  • lietošanai visu gadu, gan dienā, gan vakarā

Smaržu sastāvs
Escentric Molecules smaržu unikalitāte galvenokārt balstās uz to, ka tās vienmēr tiek radītas pa pāriem, kur viena no smaržām ir dažādu sastāvdaļu sintēze (kā lielākā daļa cilvēku saprot parfimērijas jēdzienu), bet otra ir veltījums vienai notij (aromātiskajai molekulai), kura nosaka šīs sintēzes raksturu. Escentric Molecules Molecule 01 gadījumā tā ir sastāvdaļa "Iso E Super" ar maigu koksnes aromātu un unikālām īpašībām, kas piešķir smaržām dziļumu un samtainu iespaidu.

Iso E Super® ir aromātiskās ķīmiskās vielas preču zīmes nosaukums. Escentric Molecules Molecule 01 sastāv tikai no šīs vienas sastāvdaļas. Molecule 01 lietotājs jūt patīkamu, maigu, samtainu koksnes noti, un šī unikālā tualetes ūdens smarža rada pievilcīga mirdzuma iespaidu, kas neparasti un spēcīgi iedarbojas uz apkārtējiem. Pats aromāta radītājs Geza Šons teicis, ka Escentric Molecules Molecule 01 iedarbība ir gandrīz feromoniska.

Smaržu stāsts
Vācu smaržu zīmols Escentric Molecules radīts 2006. gadā. Geza Šons nolēma ienākt tirgū ar koncepciju, kura provokatīvi reaģē uz to, kā mūsdienās tiek radītas un pārdotas smaržas. Viņa ideja ir visa procesa demistifikācija. Katrs no Escentric Molecules aromātiem ir neparasts un provokatīvs.

Escentric MoleculesMolecule 01 Tualetes ūdens (EDT) abiem dzimumiem

2×
100 ml
140,00

Noliktavā | 140,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: ECN0052

Ņemiet vērā, ka iepakojums var atšķirties no attēlā redzamā parauga.

1
Vēlos uzzināt par gravēšanu vairāk
DPD Piegāde mājās
Otrdiena 30.4.2024
Saņemšu pats
Otrdiena 30.4.2024