Pāriet uz galveno saturu

BrushArt

BrushArt

Jauneklīgs zīmols, kas nosaka dekoratīvās kosmētikas, matu kopšanas un ieveidošanas tendences. Zīmols BrushArt piedāvā matu sukas, dekoratīvās kosmētikas otiņas un līdzekļus to kopšanai, kā arī kosmētikas somiņas ar modernu dizainu un dažādu skaistumkopšanas piederumu klāstu. Visu, kas nepieciešams īstai sievietei!
Dažas no zīmola iecienītākajām precēm ir mežacūkas saru sukas, kas matiem piešķir lielāku spīdumu, nekā jūs spējat iedomāties! Un, ja ātri jāuzklāj tonālais krēms, kosmētikas sūkļi ir nepārspējami, kad nepieciešams uzklāt dekoratīvo kosmētiku.
BrushArt piedāvā arī fantastiskas dekoratīvās kosmētikas otiņas. To sari ir ideāli mīksti, ļaujot nevainojami uzklāt grimu, un tā ir arī lieliska dāvana — it īpaši komplektā ar kosmētikas somiņu. Mazajām princesēm ļoti patiks bērnu kosmētikas somiņas, matu sprādzes un gumijas. Tās spēj maigi savaldīt pat vissmalkākos matus un izskatās burvīgi!
BrushArt — kvalitatīvi piederumi par pieņemamām cenām un ar modernu dizainu, kas pārveidos jūsu skaistumkopšanas rituālu aizraujošā piedzīvojumā.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu