Pāriet uz galveno saturu

Bruno Banani

Par zīmolu Bruno Banani

Atbrīvojieties no stereotipiem un izpaudiet savas personības nevaldāmo daļu, kas jau sen vēlas izcelties. Iepazīstiet zīmola Bruno Banani smaržu pasauli, kas, kā saka uzņēmuma moto, nav paredzētas ikvienam. Šīs novatoriskās kompozīcijas un neierastais dizains noteikti piesaistīs jūsu uzmanību.

Vācu zīmols Bruno Banani tika nodibināts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā, un sākumā tas izstrādāja apakšveļu. Tas ātri vien kļuva zināms ar savu unikalitāti, materiālu kvalitāti un drosmīgu dizainu, kā arī neierastu pieeju tirgvedībai. Uzņēmums smaržu tirgū ienāca 2000. gadā un ātri iekaroja ikviena, kas meklē kaut ko unikālu, uzmanību. Katras zīmola Bruno Banani smaržas ir atšķirīgas un vienmēr nedaudz noslēpumainas.

Vai vēlaties būt pārliecināts, spontāns vai neatvairāmi pievilcīgs? Ar tualetes ūdeni Bruno Banani Man varat izvēlēties, kas jūs esat. Savukārt tualetes ūdens Bruno Banani Pure Woman pārstāv sievišķības koncentrātu. Tas apvieno liegumu ar mežonīgu vilinājumu, savaldzinot ikvienu apkārt esošo vīrieti.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu